| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU..Ma place un baiat care e cu 2 ani mai mic decit mine si el mie imi place.Ce ziceti importa aici anii?

18 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Vezi ca multi te critica dar trebuie sa faci ceea ce simti tu si ce iti spune inimioara.Din punctul meu de vedere fetele sunt cu 4 ani in fata la gandire fata de varsta care o au (chiar daca eu nu o recunsc laughing.Asa ca trebuie ca baiatu sa fie mai mare ca sa fiti pe aceeasi lungime de Unda dar nu e o regula. Dupa 20 de ani nu imi conteaza, dar daca tu ai 17 si el 15 e o problema -Baietii pana la 20 de ani sunt prea infantili pentru a sta cu o fata mai mare ca ei.Asta daca nu vrei sa stai cu el ca nu ai ce face-Nu recomand. Daca ai o realatie fa-o calumea ca daca nu vin la tine si te bat! laughing.

| aelina a răspuns (pentru Danysan):

Ok.Mersi mult de raspuns.
P.S. cei cu critica sunt doar niste persoane care nu au valoare in viata reala, de aia si isi fac de cap pe site-uri.

| BlakeLively a răspuns (pentru aelina):

Nu zau?! laughing

| 000MadMAX000 a răspuns:

Mai lasa tu dragostea asta si invata sa scrii ca mai mult de "buna TPU" nu intelege nimeni din ce ai scris tu acolo, doar zic.

| aelina a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Poate te mai inveti a citi

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru aelina):

Tu draguta eu consider si nu doar eu ci si multi altii care poate vor intra la intrebarea ta vor considera ca ai mare nevoie de o lectie particulara de limba si literatura romana.

| BlakeLively a răspuns:

Sa inteleg ca tu ai 10 si el 8?

| anonim_4396 explică (pentru BlakeLively):

Bahahaha rolling on the floor laughing)))

| BlakeLively a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce? laughing

| anonim_4396 explică (pentru BlakeLively):

I love that sarcasm laughing))

| BlakeLively a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi. toti il adora. laughing

| anonim_4396 explică (pentru BlakeLively):

Dar ce mult imi place si ca esti modest(a) laughing

| BlakeLively a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt foarte modesta, multumesc. PS:Accepta-mi si tu cererea de prietenie.laughing

| anonim_4396 explică (pentru BlakeLively):

"Modestia este calitatea oamenilor fara calitati" - asa ca nu-i nevoie sa fii modesta laughing
PS: Ti-am acceptat cererea in timp ce am vrut sa iti trimit eu insumi cerere laughing

| BlakeLively a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok. laughing

| anonim_4396 explică (pentru BlakeLively):

tongue

| DragosP a răspuns:

Nu conteaza anii, conteaza dragosteahappy!

| HeyitsAdynna a răspuns:

Mda, fara suparare. nu ai logica si nici nu ai scris corect. Dar. ca sa-ti raspund... nu conteaza anii atata timp cat va intelegeti + nu e o diferenta foarte mare intre voi.