| biiiiaaaaaaancaa a întrebat:

mie imi place de un baiat, sa va spun cum a inceput totul. o prietena de-a mea i-a spus ca il plac si el a spus ca si el ma place, apoi cand am venit de la plimbare am venit tinandu-ne de mana. in fine am m-a dus acasa si nu ne-am sarutat mi-a spus decat sa il pup pe obraz. in fine a doua zi ne ziceam doar buna fara sa ne oprim unul la altul, iar pe seara nici nu ne bagam in seama. in fine ne bagam in seama decat pe mess. a trebuit sa ne ducem la ziua unui baiat si ne-am intalnit acolo. el se dadea la mine m-a luat la dans. a incercat sa ma sarute dar eu fraera nu am vrut.in fine a trecut ziua baiiatului iar apoi el peste ceva vreme si-a bagat intr-o rel pe fb cu o fata. eram disperata nu stiam ce sa fac apoi mi-am bagat si eu intr-o rel pe fb doar ca nu era adevarat.in fine acum de ignoram unul pe altul. Va rog ajutati-ma si spuneti-mi ce sa fac ca sa ma comb cu el. dau funda.app eu am 13 si el are 15 ani.

Răspuns Câştigător
| maria100 a răspuns:

Buna cel mai bine ar fi cand te intalnesti cu el incet incet sa intri in vb sau daca nu ai curaj roag-o pe prietena care i-a spus ca iti place de el sa vb din noi cu el si sa ii spuna ca iti place de el si ca nu esti cu nimeni, deoarece el acum te ignora pentru tu l-ai respins si tiai mai pus si intro relatie. Oricum multa bafta in al cuceri din noi pup. Funda?

5 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Cel mai usor este sa vorbesti cu el, pana nu ti-o ia cineva inainte, chiar e asa greu sa-i spui in fata ce simti pentru el? Si ce daca esti fata? Pana la urma urmei, si fetele trebuie sa aiba niste sange in... laughing

| biiiiaaaaaaancaa explică (pentru Aylee):

Pentru mine e foarte greu pentru ca nu am avut niciodata prieten crying

| NnDWtf a răspuns:

Sa te combini cu el acum mai poti doar la cartela.

| neutrino a răspuns:

Roaga-l frumos...

| AdyAdeluş a răspuns (pentru Aylee):

Ai foarte multa dreptate.In lumea asta daca nu ai sange in tine te calca lumea in picioare.Si fetele sunt tupeiste dar nu toate.