| deeew a întrebat:

nu stiu ce sa mai fac.noaptea ma dezbrac in somn. ce as putea face sa scap de chestia asta? Fara mistouri va rog

8 răspunsuri:
| Mariuuuk a răspuns:

Pai asta nu e ceva neserios,de exemplu,in clasele I-IV eu ma schimbam in somn in uniforma de scoala, trebuie sa mergi la un terapeut, caci altfel nu vei putea sa mergi in tabere sau la cort.

| Mariuuuk a răspuns:

E grav, trebuie sa mergi la un terapeut.

| Podwer a răspuns:

Culca-te dezbracata poate dimineata te, trezesti imbracata

| deeew explică (pentru Podwer):

N-am nevoie de mistourile tale.

| Podwer a răspuns (pentru deeew):

Du-te la psiholog O.O

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Cumpara o pijama cu, curea. poate te ajuta mai mult.app peste 2 saptamani e o tabara, nu vrei sa vii sa stai cu mine in camera?laughing

| Prochill a răspuns:

Asa patesc si eu, Se numeste Somnambul. Eu ma trezesc prin bucatarie prin curte la poarta e foarte grav treaba asta ca nu sti ce poti face am fost la un terapeut si mi-s-a spus ca o sa imi revin ca se intampla din cauza oboselii si atentie pana adormi ai grija la ce te gandesti ca la ce te gandesti aia vei face zi lu maicata sa tina usa inchisa de la intrare ca cine stie pe unde te duci si sa nu te trezeasca din somn in acele momente decat muscandute de degetul mic, sper ca ti-am fost de ajutor

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru Podwer):

10 pentru raspuns laughing