| roccoeu a întrebat:

Buna TPU o int mai mult pentru baieti am 13 ani jum si am sanii mici si am inceput sa imi urasc corpul pentru ca altele de varsta mea au sani f dezvoltati iar eu ii am mici

HELP PLEASE!

6 răspunsuri:
| anonimul a răspuns:

Deci cel mai bun rezultat obtii daca faci flotari, dar sa te tii...sa faci intr-o serie pana cand nu-ti mai simti mainile. flotarile dezvolta foarte multe grupe de muschi printre care si muschii pieptului, unde la femei se situeaza sanii.si daca ajungi sa faci multe, o sa ii ai super mumosilaughing, funda?

| Cocodrilo a răspuns:

Vai de tine! Ar trebui sa nu-ti pese absolut de loc, dar la varsta asta esti sensibila la toate vuvuzelele; stai in fata oglinzii si iti plangi de mila.

Nu-ti fa probleme! Ai auzit de Ratusca Cea Urata?
Pana la 15-16-17 ani exista diferente enorme intre cum arata corpul a doi tineri. Unii dintre ei care sunt super-frumosi ajung deformati la,, linia de sosire" pe la 25 - 30 ani. Altii care sunt un pic mai frumosi decat dracul ajung niste frumuseti atunci cand e momentul sa iasa pe scena vietii.

Ca sa-ti faci de lucru si sa te gandesti si la altceva mergi la biblioteca si cauta si explicatiile stiintifice.

| iJustWannaDance a răspuns:

Sall!

vreau sa iti sp ca sanii se dezvolta pana la 20 ani, asa ca nu iti mai face probleme.
si ink ceva; de ce iti urasti corpul?! doar te speli, te ingrijesti... faptul ca ai sanii mici poate fi si o mandrie. spre exemplu, o prietena X avea sanii mult mai mari ca mine, dar ii ura, pentru ca asta ii facea pe baieti sao pipaie mereu, ceea ce nu faceau si cu mine.

asa ca, las-o balta! peste cativa ani o sa te plangi ca sunt prea mari, te asigur! :*

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Eu am 16 ani si pana si cea mai mica marime de sutien imi este mare laughing

Nu te ingrijora, sanii se dezvolta pana pe la 20 de ani.

| Pavel_6800 a răspuns:

Lasa flotarile. totul va veni la timpul lor si nu te ingrijorawinking

| kisss_6637 a răspuns:

Off doamne, tu esti slaba nu? si ai si 13 ani, de unde vrei sani mari? Prietenele tale nu sunt mai dezvoltate? Ai si tu rabdare ca nu o sa mori, decat sa fii grasa si cu sanii cat casa mai bine slaba cu sani mici.winking