| CinevaAnonimă a întrebat:

TPU, prietena mea are un timp de cand se intalneste ..insa problema este ca nu se poate saruta...Ce propuneti?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sarut-o doar tu si vei vedea ca va incepe si ea sa te sarute dupa o vreme. Este exact ca si cu pofta de mancare, vine si se manifesta tot mai intens in timp ce mananci cu mult sat(z).

| e1xtz a răspuns:

E normal sa nu se saruta Nicule!
Prietena ta are 14, ce faci tu se numeste pedofilie, altii la varsta ta au facut armata.

| CinevaAnonimă explică (pentru e1xtz):

Imi vine sa rid cand citesc asta.Cind spun ''prietena'' nu ma refer la iubita, ci la faptul ca suntem cele mai bune prietene?:d

| Violleta2022 a răspuns (pentru CinevaAnonimă):

Atunci, daca sunteti cele mai bune prietene, nu ai de ce sa o saruti, daca ea nu vrea, poate ea nu se simte lesbiana, poate ea nu vrea sa sarute o alta fata!

| CinevaAnonimă explică (pentru Violleta2022):

Nu cu mine trebuie sa se sarute, nici eu nu vreau sa ne sarutam.Chiar ar fi oribil! Are un prieten cu care doreste sa se sarute dar nu stie cum.

| Violleta2022 a răspuns (pentru CinevaAnonimă):

Pai, mai fata, sau baiat, ca tot nu ti-ai declinat identitatea, scrie clar ce vrei sa spui, ca nu intelege nimeni ce vrei!
Reciteste intrebarea si vezi ca nu are nici un sens, spui clar ca prietena ta nu se poate saruta, cu cine frate, cu tine? sau cu cine?
Pune mana si formuleaza cateva fraze corecte, cu semne de punctuatie, citeste si reciteste intrebarea, inainte sa o postezi si apoi vezi ce raspunsuri primesti, ca noi incercam sa ghicim cam ce ai vrut tu sa spui, dar cand nu ne spui clar ce esti tu, fata sau baiat si cu cine nu se poate pupa prietena ta, noi ce sa intelegem?

| CinevaAnonimă explică (pentru Violleta2022):

Nu eu am scris intrebarea...o alta fata.

Răspuns utilizator avertizat
| CinevaAnonimă explică (pentru Violleta2022):

Credeam ca va fi destul de logic,, prietena mea are un timp de cand se intilneste''.Voi deja nu mai faceti diferenta dintre o prietena si o iubita.

| Violleta2022 a răspuns (pentru CinevaAnonimă):

Si cum a putut alta fata sa scrie cu ID-ul si passwordul tau?
Alea nu trebuia sa stii doar tu?

Sau acnd nu-ti convine ceva, dai vina pe altii?
Conform tremenilor si conditiilor impuse de TPU, nu ai voie sa-ti dai ID-ul si Passwordul altora, spre folosinta, maia les ca raspunzi direct de ceea ce se scrie pe acest forum!
Dar, se vede ca esti copilas, cand nu-ti convine ceva, dai vina pe pisica, pe vecini, pe sora, fratele, oricne, nu tu...desii, contul este al tau si doar pe tine te invinovateste!

| CinevaAnonimă explică:

Nimeni nu imi stie parola. Eu am deschis TPU de pe telefon pentru ca ea dorea sa puna oiintrebare.