| Mihaelaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna TPU... prietene-i meelee nu i-a venit niciodata c.m. si a facut dragoste cu prietenul sau. stiti daca ar putea ramane gravida? multumesc. ma tem pentru ea are totusi 14 ani straight face si nu e bine de la varsta asta

8 răspunsuri:
| adutza99 a răspuns:

Daca nu a avut ciclu nu cred ca poate ramane gravida

| Brâncuşi a răspuns:

La 14 ani nu este normal deloc, si ar fi trebuit sa o faca pe parcursul ciclului, deci sunt sanse 50 la % sa ramana si 50% nu...

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Deci este total gresit. Inacceptabil chiar.Copii in ziua de azi, unde o sa ajungem daca fetele se lasa pacalite de baiati. Deci. Buna. in primul rand si scuzami introducerea, dar chiar nu m-am putut abtine. Uite. daca nu i-a venit ciclu nu cred ca poate ramane gravida, dar se poate imbolnavi foarte grav. Cand ii va veni ciclu iti dai seama k se pot intalni complicatii si ea fara experienta nu stie ce sa faca. presupun ca parinti de fapt mama sa in principal, nu stie nu? Si daca se intampla cv ce o sa-i spuna? Are 14 ani. si spune`i te rog prietenei tale micutze sa nu mai faca asa ceva pana la 17 18 ani. are timp toate viata ei. Sia distrus copilaria. deja ar trebui sa fie matura. La varsta ei ar trebui sa invete si sa fie cuminte de la varsta asta deja incepe adolescenta si aici o ia pe cai gresite. Deja a luat-o, iar tu in calitate de best friends trebuie sa o aduci pecalea cea buna. ( Scuza`mi caligrafia si ortografia. ) bafta!

| vnvrgvskjdv a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

laughingMajoritatea fetelor intra la liceu dezvirginate.Nu sunt pacalite de baieti si pacalesc baietii.Si cred ca a si ramas in urma fata aia pentru ca sunt foarte multe fete care su si nascut copii frumosi la 12 ani.]Nu o spun din experientele mele eu sunt virginalaughing] Dar o spun ca sa nu va mai mirati, caci astazi generatia noua moare repede si se dezvolta repede, chiar exagerat.

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Da, ai dreptate. Cineva trebuie sa opreasca toate astea. Dar nimeni nu poate. Oricum, nu stiu cati copii mai sunt cu o minte buna, nu spun foarte buna pentru ca nu cred ca mai exista si daca exista vor fi influentati de ceilalti.Lasa. macar noi sa fim mai cu capul pe umeri si poate facem ceva cu omenirea asta laughing [ VISEZ SI EU ] tongue :* Noapte buna; x

| vnvrgvskjdv a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Heii intr-o zi toti vor fi nebuni si cand va exista si unul normal printre cei nebuni va fi aratat cu degetul de catre nebuni zicand ca cel normal e nebun iar restul sanatos... Daca ma intelegeti.

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Da. stiu ce zici.hee hee asa e. poate nu se va ajunge pana acolo, oricum, vom trai si vom vedea, sanatosi sa fim, ca fericiti, nu stiu cat vom mai fi.

| Mihaelaaaaaaaaaa explică (pentru fetitzabunasinebuna):

Nu eu sunt singura care i-a spus. Si nu stiu ce sa-i mai spun. Decat un lucru stiu asa mai dezvoltat ca nu s-au protejat, si din cate am inteles...straight face si nu am inteles un lucru daca c.m nu i-a venit niciodata nu poate ramane nu? decat asta o intereseaza daca a ramas