| Catuanyaa a întrebat:

TPU!
Prietenul meu vrea sa-i fac un filmulet erotic.
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Tommitza a răspuns:

In primul rand, sper ca sunteti de cel putin un an impreuna si nu si-a permis altfel sa iti ceara asa ceva. Apoi, daca il iubesti si ai incredere deplina in el, de ce nu? Gandeste-te insa anticipat la o posibila despartire in viitor si ce ar face cu filmuletul pe care i l-ai dat. Tu trebuie sa il cunosti, este la latitudinea ta ce vei face! Ai grija! :*

19 răspunsuri:
| narcisul a răspuns:

Daca tot il faci iti recomandam sa ni-l arati si nouawinking Te asteptam.

| CristinaLorena a răspuns:

Ok, sa zicem ca faci asa ceva. Va despartiti candva si filmuletul ar aparea peste tot pe internet. Ai vrea ca asta sa se intample? Eu cred ca nu. Sfatul meu e sa nu faci asta pentru ca e o porcarie, si nu inteleg de ce ti-ar cere asa ceva. Probabil vrea sa faca ceva cu el. Eu zic ca nu, acum e alegerea ta.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Mai bine nu ai face asta. Gandeste-te, daca in viitor o sa va despartiti sau o sa va certati, iar el o sa te ameninte ca il va arata tuturor? Stiu ca acum nu pare cine stie ce, dar asta poate fi foarte usor folosit impotriva ta.

| INCREDIBILus a răspuns:

Ca prietenul tau e ***... Ma rog eu zic sa nu, cum au zis si altii il poate folosi pentru ati face rau. De fapt daca tot sunteti impreuna mai bine v-ati duce sa va fu***i si cred ca i-ar placea mai mult:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu părerea noastră contează, ci părerea ta.
Trebuie să iei în considerare multe aspecte.Cât de solidă este relaţia voastră? Te iubeşte? Ai încredere în el?
Dacă Doamne fereşte se întâmplă ceva şi vă despărţiţi, crezi că ar fi în stare să facă public filmuleţul?

Gândeşte-te bine înainte să faci asta.Nu e un joc, ci o chestiuţă serioasă!
Sărbători fericite!

| JustRoxanne a răspuns:

Eu nu as face asta...Totusi, cati ani ai?

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru JustRoxanne):

Sigur are 13 ani

| Cristina45 a răspuns:

Iti zic cum as proceda eu, l-as lasa din prima, dupa nici o perioada te timp nu ar trebui sa aiba tupeu sa iti ceara asa ceva, dar ce esti uh prostituata lui? daca ai catusi de putina mandrie in tine dai papuci fato

| fabiola a răspuns:

Cauta sa te santajeze!

| mona a răspuns:

Daca ai incredere in el atunci fa filmuletul

| DolceKiss a răspuns:

Eu zic sa nu faci așa ceva pentru ca după aceea nu știi ce face cu videoclipul si poate încerca sa te santajeze!

| danielcoman32 a răspuns:

E ok sa faci, si eu am facut, sunt amintiri frumoase, si uneori sunt si excitante

| がさいゆの a răspuns:

Buna.Pai nu stiu.Conteaza ce personalitate ai. Daca te gandesti la o viata sexuala si el la fel, ar trebui sa o faci, deaorece poate va potriviti dar nu va fi o relatie alcatuita din onestitate si loialitate, ci una din minciuni si prostii. Daca tu esti fata desteapta ar trebui sa zici nu, deoarece niciun iubit intreg la minte nu i-ar cere asa ceva iubitei sale.Bafta!

| asclepius a răspuns:

Tu stii ce trebuie sa faci sunt sigur de asta, si ti as recomanda sa l faci adica cand se simte singur mai face si el un handjobwinking

| Stonely a răspuns:

Felicita esti pe cale de a deveni vedeta porno.

| DV a răspuns:

NU o face se foloseste de tine.Nu te lasa vrajita asa.Isi bate joc de tine. Explica-i!

| mrjohanys a răspuns:

Abia astept sa-l vad pe siteuri deochiate :-)

| Fulbaster a răspuns:

Ca e cam pervers tipu laughing