| Pysyqtza2012 a întrebat:

Buna tpu.sa incep cu inceputul ...ieri am jucat adevar si provocare cu prietena mea si varul ei (care este iubitul meu)si inca un amic.acest amic la pus pe iubitul meu sa o sarute pe prietena mea pe buze.si normal ca a sarutat-o.dar prietena mea si iubitul meu sunt veri.intrebarea este daca am de ce sa-mi fac griji sau nu ca asa era jocul? dar lui i-a placut cred sarutul.

Răspuns Câştigător
| eu4you a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji din punct de vedere ca a sarutat-o! Nu are cum sa o placa.Sunt doar veri.E prea ciudat sa iti placa de vara-ta! Dar, nu prea e normal, din moment ce voi doi sunteti intr-o relatie sa jucati astfel de jocuri, nu crezi? Adica, nu prea mi se pare normal sa va sarutati cu altii din moment ce sunteti impreuna. Faci cum vrei!

13 răspunsuri:
| FcRb1923Madalin a răspuns:

Hai ma termina cu intrebarile astea de 12 ani... mai sunt si veri oh go on

| romica321 a răspuns:

E un simplu joc, totusi sunt verisori

| cristina2521 a răspuns:

Nu trebuie sa fi ingrijorata pentru ca sunt veri

| Lorenada a răspuns:

Buna, nu ai de ce sa iti faci griji, deoarece ei sint veri, iar relatia dintre rude nu este normala...

| AndreeaaD a răspuns:

Nu prea este normal ce au facut ei. Puteau sa refuze.Intr-adevar nu e ca si cum ar fi frati deci ar putea daca ar vrea, sa aiba o relatie.Din cate stiu eu nu este permisa relatia intre rudele de gradul 1(mama, tata, frate, sora).
Du-te si intreba-i pe amandoi fara rusine daca se intampla ceva. Daca aceasta provocare i-a facut sa vada altfel lucrurile si daca simt ceva unul pentru celalalt.
Fiind prietena si iubitul tau nu ar trebui sa iti faca asta.Insa in ziua de azi te poti astepta la orice asa ca nu mai pierde timpul si discuta sincer cu ei.

| L0la a răspuns:

Chiar daca sunt verisori, el putea sa rufuze. sau poate nu avea alta varinta... dar, uh poti sa ii spui: " k te-ai suparat putin pe el pentru ca a facut asa. chiar daca sunt verisori.si nu e normal mai ales de fata cu tine". ca sa nu se invete asa..adika sa creada k nu te superi..si sa faca si cu altcineva asa. poate tot la adevar si provocare. Asta e parerea mea acum tu faci ce vrei happy mullta bafta succesc:*

| RosyRose a răspuns:

Din moment ce a acceptat sa o sarute se intelege ca nu prea tine la tine. cel putin din perspectiva mea eu nu m as simti bine ca iubitul meu sa o sarute pe alta fata chiar daca era doar un joc.Nu mi se pare frumos ceea ce a facut putea foarte frumos sa refuze si referitor la "amicul" tau dupa cum il numesti nu poate sa fie caracterizat ca un prieten care pare a insemna pentru tine. Un prieten ADEVARAT s ar fi pus in situatia ta. Mult succes!

| sebysebyca a răspuns:

Dar i-a bagat limba in gura parasutei sau a atins-o numai? daca i-a bagat limba si nu i-a muscat-o atunci e bai!

| Demonull a răspuns:

Ce ...cica nu iti face griji sunt veri. tocmai sunt veri nu trebuia sa faca asta sunt rude ce pana mea?! copii tampiti de 12 ani.

| Giiee a răspuns:

Fetitothinking Tu gandesti ca ei sunt verisori cum sa ii placaraised eyebrows serios acum! Nai de ce sa iti faci griji o fost un simplu sarut si gata nu te mai obosi sa iti faci griji ca te stresezi degeaba doar voi ati vrut sa jucati adevar si provocare si era logic ca o sa il puna sa o pupe sau sa te pupe in orice cazstraight face

| Sara2 a răspuns:

Adica verii s-au sarutat? ce-i asta? incest? :O

| romica321 a răspuns (pentru Sara2):

O mare shaorma laughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Chestii de copii de 9 ani. Termina cu chestiile astea. Sunt veri. Ce sa faci? waiting