| anonim_4396 a întrebat:

Sunt de 2 ani şi 2 luni cu prietenul meu şi nu am întreţinut relaţii sexuale cu el. Înainte nu.mi spunea absolut nimic dar acum insistă cu acest lucru iar eu nu vreau, nu sunt pregatită happy! Când ne-am împăcat mi.a spus că ne împăcam doar dacă o facem, evident că eu am refuzat. Iar după a zis că a fost o glumă. Ştiţi şi voi că doar adevărul se zice în "glumă". Cum să.l fac să înţeleagă că nu vreau? Menţionez că am 16 ani. Dau fundiţă.

Răspuns Câştigător
| CaTaLiNuTzAaA a răspuns:

1)Ii explici incet cu incet ca nu esti pregatita...2)Trebuie sa inteleaga ca daca o fata nu e pregatita si nu vrea eu una o consider un viol...3)Daca intr-adevar e prietenul tau va intelegehappy

42 răspunsuri:
| LavsKitty a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi. puppy dog eyes

| KittyKit a răspuns (pentru LavsKitty):

Si preferi sa fii calcata in picioare? Merita el pretu asta? Nicu un baiat nu merita

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Câţi ani are el?

Brigaela
| Brigaela a răspuns (pentru LavsKitty):

Daca a gandit chestia asta, inseamna ca nu da nici macar doi bani pe tine in acest moment al relatiei. Nu discutam de respect sau dragoste, fiindca daca ar avea asa ceva, nici nu s-ar gandi sa discute de asa ceva cu o fata de 16 ani

| alllexa a răspuns:

Frate hai sa nu generalizam. totusi mai sunt baieti care nu se gandesc doar la asta. cel putin eu am cunoscut o asa persoana care mi-a zis dupa ceva timp daca vreau sa o facem iar eu i-am zis ca nu sunt pregatita pentru asa ceva si raspunsul lui a fost " bine iubita te inteleg, nu o sa te oblig, cand te vei imti pregatita o vom face. te iubesc" iar at cand am simtit eu am facut'o

| sweetysweetyyy a răspuns (pentru LavsKitty):

Eu as zice sa nu fii asa increzuta? el n-o sa mai insiste mult

| LavsKitty a răspuns (pentru sweetysweetyyy):

De ce sunt increzuta?laughing)

| DistrugatorulDeVise a răspuns (pentru LavsKitty):

Nu ştiu sigur, există posibilitatea că anturajul lui să îi bage idei stupide în cap.

| LavsKitty a răspuns (pentru DistrugatorulDeVise):

Probabil, pana acum nu mi-a zis nimic despre asta...

| sweetysweetyyy a răspuns (pentru LavsKitty):

Asa se vede dupa felul cum vorbesti

| culmea a răspuns:

Sa mai asteapta 2 ani.