| Anonim1234567891012131415 a întrebat:

Buna TPU, sunt fata, am 22 de ani si de cateva zile am stari de greata in continu si uneori crampe menstruale. Sex am facut doar protejat ( cu prezervativ ), sunt sanse sa fiu insarcinata? Ultimul contact sexual a fost acum 3 saptamani. Am avut menstruatie in ultima luna. Urmatoarea menstruatie ar trebui sa o am intr o saptamana. Astept un raspuns. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Daca ai unele simptome cu cele asemenatoare sarcinii, nu inseamna ca esti gravida. E doar in capul tau.
Pai din moment ce contactele au fost protejate, de unde sarcina? Nu exista asa ceva. Te ingrijorezi degeaba.

| Crackman a răspuns:

Nup stai liniștită

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Te-ai protejat, asta e foarte bine.
Sunt sanse minime de sarcina.
Crampele si starile de greata indica o problema medicala. Mergi la medicul ginecolog.

| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt șanse sa fii gravida.