| alexa1808 a întrebat:

Sunt noua pe aici si am nevoie de "ajutorul" vostru ca sa spun asa. Am o menstruatie care vine odata la 25-26 de zile depinde; ultima oara mi-a venit dupa 11 decembrie pana pe 16. Locuind impreuna cu prietenul meu, am facut sex cu el dupa 17 in fiecare zi pana pe 7 ianuarie si si-a dat drumul in mine. Acum normal trebuia sa-mi vina de vreo 2-3 zile tinand cont ca niciodata nu mi-a intarziat. Exista posibilitatea sa fi ramas gravida?

6 răspunsuri:
| Mishelle173 a răspuns:

DA,dar nu neaparat, ciclul poate sa intirzie putin, insa sfatul meu este sa-ti cumperi repejor un test si sa vezi intr-adevar care-i problema. Succes!

| unknownn a răspuns:

Sper sa ai tripleti!
Sa-ti traiasca!

| alexa1808 explică (pentru Mishelle173):

Stiu ca poate intarzia, dar mie nu mi-a intarziat niciodata, dimpotriva, mai mereu mi-a venit intre 24-26 de zile, de aceea sunt un pic confuza.

| Felys a răspuns:

Si eu am tot asa de des, si intr-adevar foarte rar se intampla sa mai intarzie fara un motiv anume, totusi daca tu stii ca nu te-ai protejat nu este exclusa nici o sarcina

| denice1803 a răspuns:

Urata situatia. ar trebui sigur sa-ti faci un test de sarcina. pe viitor, o metoda contraceptiva ar fi bine venita. bafta!:*

| autoside a răspuns:

Tot raspunsurile pe care le cauti le gasesti pe www.sfaturi-mamici.ro, este un site bazat pe sfaturi pentru viitoare mamici si mamici.Sucess