| DeeA_9818 a întrebat:

Uite Cum Sta treaba mie imi place de un baiat de la a 12 a eu sunt a 9 a! Nu stiu cum sa ma bag cu el in seama cum sa fac cunostinta cu el? Imi place foarte mult as vrea sa fiu impreuna cu el...dar nu stiu cum sa ma bag in seama cu el! Cum as putea sa il fac sa ma placa? Cand trece pe langa mine ma uit cam insistent la el...si mie cam frica sa ma bag in seama cu el ca mi-e frica sa nu creada ca sunt o obsedata cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

DAU FUNDAcrying(!

HELPcrying(((((((((((!

Răspuns Câştigător
| b3bitsa a răspuns:

Buna. Pai imprieteneste-te cu o colega de a lui si pune-o sa-ti fac cunostinta cu el, si sa-l traga putin de limba. Nu vreau sa te descurajez, am patit-o si eu la fel cand eram pe a9a, am tacut si pana la urma ne-am salutat, si de atata asteptat am gasit pe altcineva si nici nu imi mai aminteam de el, si in acea vreme doar el era gandul meu. Deci fa ceva, daca vrei urmeaza-mi sfatul. Multa bafta!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti face rau faptul ca vrei sa ai parte de ceva la care nu e adecvat, esti prea mica pentru asa ceva si ar fi bine sa rabzi pana faci 18 ani.

| DeeA_9818 explică (pentru mgtow):

Nu e genu...care sa se gandeasca la asa ceva

| LovehopeTrust a răspuns:

Deci cred-ma ca te inteleg pentru ca si eu am patit lucruri din astea, pai sunt mai multe lucruri pe care poti sa le faci :1.impriteneste-te cu o fata care il cunoaste si ii spui sa iesiti toti pe afara si asa va impritenitihappy
2.cand te intalnesti cu el incearca sa nu te uiti la el doar daca observi ca si el se uita la tinelove struck
3.du-te la el si intreaba-l de ceva, de o clasa de o profesoara de oricehappy
4.cel mai important lucru este sa nu creada asa cum ai zis si tu ca esti obsedata dupa el.

Aplica metodele dupa curajul pe care il aihappy
daca esti mai rusinoasa asa ca mine incearca sa il faci pe el sa te observe, iar daca esti putin mai tupeistawinking du-te si intreaba-l orice sau cand treci pe langa el vorbesste mai tare cu pritenele tale pentru a te remarca...

Sper ca te-am ajuat:*, daca vrei poti sa imi dai fundita, si daca mai ai vreo nelamurire poti sa ma intrebi:*

BAfta!love struckhappy

| DeeA_9818 explică (pentru LovehopeTrust):

Dulcika98 mersi mult:*...o sa fac cum m-ai sfatuitlove struck... sper sa mearga mersi mult

| LovehopeTrust a răspuns (pentru DeeA_9818):

Cu placere:*

| kissforme a răspuns:

Buna! Poi bagate cu el in seama nu-ti fie teama...si ai sa vezi ca o sa vb cu tine. INcearca sa afli daca si el te place pe tine. Si daca te place vorbeste cu el. Bafta! sper ca te-am ajutat.