| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa intreb, desigur cu fundita: credeti ca atunci cand esti in pat si prietenul tau e peste tine, ar fi mai bine sa tin picioarele departate, sau sa stau eu peste el?

6 răspunsuri:
| username_3216 a răspuns:

Acum eu inteleg ca netu influneteza mintile oamenilor, dar nu am crezut ca o sa vad o asemenea intrebare...e prea mult pentru ora 9.40 dimineata

| PsihinG a răspuns:

Te-ai uitat la filme xxx si te-ai gandit tu mai bine ce ai putea sa intrebi.
Problema mare!laughing

| Bittza a răspuns:

Scumpi happy in pat ai libertatea de a alege exact ce va place happy. daca lui ii place asa tu de ce vrei peste el? laughing sau invers thinking ..comunicarea raspunde la multe intrebari, deci nu trebuie decat sa vorbesti cu el..sa il intrebi daca ii place sau daca il deranjeaza ceva! :*

| mona a răspuns:

Depinde cum va simtiti mai bine, multi prefera sa stai tu deasupra

| YounGer a răspuns (pentru PsihinG):

Îmi cer scuze, era cineva pe contul meu de TPU, îmi cer scuze... -.-"

| YounGer a răspuns (pentru username_3216):

Îmi cer scuze, era cineva pe contul meu de TPU happy