| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu dupa ce faci sex la 15 ani apar careva dureri?

Răspuns Câştigător
| DaSuntAnonima a răspuns:

straight face

ce raspunsuri proaste dati ma ati ajuns superficiali
fata sau baiatu ca nici nu stiu ce e, chiar vrea sa afle ceva daca nu aveti de gand sa ajutati de ce mai raspundeti?
ce pot spune, daca esi fata incerc sa `ti raspund
pe mine personal m`a durut, da, doar nu foarte mult. pentru ca nici domnul. domnisorullaughing nu prea avea ceva mare in dotarebig grin
si mai am si himenul elastic ceea ce inseamna ca sunt mai norocoasa din toate punctele de vedere...
da, e normal sa te doara, nu foarte tare neaparat acum dpinde si ce si cum suporti. ca sa nu mai spun ca. daca ESTI FATA vezi si tu ca el sa nu ai o marime prea mare acolo...
daca esti baiat, nu lua in seama ce am zis, cat despre viitoarele postari, da niste detalii care ne-ar ajuta pe noi, sa te ajutam

10 răspunsuri:
| Jakoban a răspuns:

Mda ganduri necuraterolling on the floor

| danishor a răspuns:

E numai placere daca nu a fost facu fortat

| beautygirl1000 a răspuns:

E chiar asa de rau?

| beautygirl1000 a răspuns:

E chiar asa de rau sa faci sex?

| beautygirl1000 a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

Mersi mult...si da sunt fata happy

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In primul rand ca iti creste de 10 ori riscul de cancer de col uterin. Si daca orice femeie merge o data pe an la ginecolog (prima data in prima luna de la inceperea vietii sexuale), tu vei merge toata viata de doua sau de trei ori. Consultatia ginecologica nu e dureroasa, dar e neplacuta si in primii doi ani va trebui sa te insoteasca un parinte. Foarte probabil vei face leziuni precanceroase de col in curand si vei avea nevoie de colposcopii, biopsii si operatii care sunt, desigur, dureroase.

| matesanosa a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

Wow super raspunsu imi place da spune sincer ca tie nu iti place mai marehappy! sau ai ramas la asta micu.:d

| VreauSaRad a răspuns:

Nu apar dar mai poti astepta

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru matesanosa):

Marimea nu conteaza
asta daca nu e minuscula
si daca domnisoara are prea mult loc laughing
conteaza miscarile, preludiul conteaza ffff mult bla bla bla laughing

| matesanosa a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

Inseamna ca si tu numai de astea mici ai avut parte la viata ta.winking!