| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu, pentru cele care au avut o relatie cu un rapper, cum e faza asta? Adica se comporta calumea sau te sacaie?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A si cum il cuceresti?

| Andradaalina a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing) nu poti zice intr'un raspuns cum sa cuceresti un baiat nu toti "rapperi" sunt "golani" laughing) incearca sai vorbesti despre muzica dar ai grija sa stii bine ce asculta... daca se imbraca in "toale" largi nu inseamna neaparat ca e numai dupa muzica pe care o reprezinta laughing... asta ar fi sfatul meu si un baiat nu "sacaie" asa de placere ori te iubeste si e gelos ori vrea sa obtina ceva de la tine sper ca te-ai prins ce

| Mary24 a răspuns:

Doamne...Rapperi nu inseamna ca toti sunt la fel, sunt si ei oameni normali care se comporta ca orice om... Si cum sa il cuceresti? Cum cuceresti orice baiat -.-

| 1PtToti a răspuns:

Cum sa fie "faza asta"? Tu crezi ca "rapper-ul" e o specie? Si rapperii sunt oameni, si ca la orice alt om, raspunsul e: depinde cum il nimeresti! Poate fi un om bun, sau un om rau. Poate fi un om atent si cumsecade, sau poate fi un badaran egoist. Poate sa cante rap despre problemele de zi cu zi sau sa zica numai despre organe si "femei usoare". Raspunsul e simplu: incearca sa ajungi sa il cunosti ca om!

| Stardusst a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea stilul de muzica pe care il prefera oamenii nu are legatura cu comportamentul lor. Desi rapperii poate par mai nonsalanti, neglijenti(nu neaparat intr-un mod negativ) sau cum vrei tu sa ii caracterizezi fiecare are personalitatea lui. Pe masura ce il cunosti pe respectivul baiat iti vei putea da seama daca se poarta ok sau e sacaitor.
Iar legat de cum il cuceresti..eu te-as sfatui sa fii tu insuti pentru ca e principalul ingredient cand vine vorba de atras/cucerit persoane.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Leocerba a răspuns:

Komy, esti comica love struck
Daca nu merge faza "cu un rapper"(la mine n-a mers, na) da-mi mesaj si iti ofer solutii cu un folkist, cu un jazzist, cu un negura-bungist(ca nu pot sa-i zic altfel), cu 2 actori si chiar cu un regizor( cea mai faina relatie).
Rad eu, rad, ca ai numai sabloane-n cap si e aiurea sa gandesti asa! dar eu chiar m-am casatorit, pana la urma, cu regizorul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu deci asta care vreau sa-l cuceresc e de varsta mea si nu neglijent... dar eram curioasa daca stai cu el intr-o relatie sa te lase cand esti busy in pace....sau genu`

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Leocerba):

Leocebra, eu ma cun cu el de un an si ceva. ne-am certat si impacat. Eu as vrea sa stau cu el ca e de trebuie si imi plk mult de el... dar faza: nu stiu cum sa-l cucerescwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 1PtToti):

Draga stiu ca ei st oameni si nu bestii.

| Leocerba a răspuns:

Komy, nu prea ma bag in astfel de discutii, mi se pare ucigator sa aplici sfaturi care s-ar putea sa te indeparteze de tine si nici nu-ti garanteaza nimeni "cucerirea rapperului". Zau, asa!
Poate singurul lucru de care vreau sa-ti vorbesc este Energia. Energia manifestata o stii bine si tu, ai simtit-o, dar mai este o energie, cea nemanifestata inca, aceasta se intensifica iar tu, cu putin instinct, o poti traduce in influenta. Cu cat influenta ta va fi mai subtila si mai rafinata, cu atat vei fi mai eficace.
Na, daca tot ai vrut sa afli cum credem noi ca-i "faza asta", eu chiar asta am facut. happy