| Floricikpurpurie a întrebat:

Vreau si eu cateva sfaturi in dragoste :d
Ce fac daca imi place mult de un baiat, adica tin foarte mult la el si sentimentul nu este reciproc?
Sincer nu pot sa renut la el...Il iubesc cum n`am mai iubit pe nimeni!

2 răspunsuri:
| Alinutza200 a răspuns:

Din pacate tot trecem macar o data prin asta eu zic sa il lasi sa vad el cine si ce esti tu pentru ca, daca o sa il sacai mai mult o sa inceapa chiar sa te urasca crede-ma stiu ce spun lasa-l sa vada ce pierde din pacate nu poti obliga pe cineva sa te placa si daca ar face asta ar fi groazic pentru ca ar faceo din obligatie nu ar fi ca din pur sentiment si nu se vede frumos simti asta si te simti ciudat si naspa!

| Floricikpurpurie explică (pentru Alinutza200):

Mersi. happy