| BULANGIU96 a întrebat:

Ziceti-mi si mie va rog, ca sa vrajesc cu o fata pe mess, ca nu mai am nici o idee laughing Dau funda! :X happy

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

"Pe mess" n-ai sa vrajesti tu niciodata o fata. Relatiile de calitate se fac vorbind fata in fata cu baiatul/fata de care iti place. Abordand o fata pe mess demonstreaza ca esti o fire slaba, timida, care nu are tupeu sa spuna cuiva in fata ce simte. E cunoscut faptul ca majoritatea fetelor nu apreciaza tipul asta de baieti. Ele simt nevoia sa fie langa cineva puternic, sa se simta protejate, un partener care are oleaca de "oua" acolo in pantaloni. Asa ca inainte cu tupeu si cucereste fata in realitate, nu poza de profil a messenger-ului, si iti garantez ca sansele de a fi cu fata aia sunt mult mai mari daca faci asa cum ti-am propus euwinking

7 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Somnifere,apoi un pahar de colahappy si e la tine in poalasmug

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Pai pe mess nu ai cum sa o vrajesti...
Cel mai bine e sa o inviti la un suc sau la o plimbare.
Stiu, poate mess-ul e noul mijloc de comunicare, dar nu asa se face.
Vezi, majoritatea cuplurilor acum vorbesc pe messenger, dar fata in fata se face acest lucru.
Asa ii demonstrezi ca ai tupeu si incredere in tine, nu ca esti timid si fricos.
Bafta!

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Pai, daca o cunosti pe fata si in realitate, vorbiti despre chestii comune, daca vrei sa o vrajesti atunci banuiesc ca o placi, deci spune-i asta si de restul se va ocupa ea laughing

| ellenuk a răspuns:

Texte din carti si gata! sa stii ca pana nu va vedeti fata in fata ea nu va fi vreaita complet!

| catosp a răspuns:

Iei un ceaun d-ala folosit, vechi de vreo 50-60 de ani, pui limba de broasca, pene de sarpe, pipi de gaina, 20 de litri de apa, 1 fir de par de la persoana respectiva, taiat in 4, dai foc la lemne, alergi in jurul focului si strigi : Gu Gu, quaq, quaq, puti puti, mrrrrr, mrrrrr pleosc! si apoi zici ID-ul fetei respectivei dupa care strigi SIGN IN ...si gata!

| MaDeclarFan a răspuns:

Poti sa ii zici ca ai vrea ca povestea voastra sa fie ca cea din filmul "A walk to remember" --> vesnica big grin

| BULANGIU96 explică (pentru BaiatulAnonim):

Pai deocamdata ea e plecata din oras...deci nu pot vb cu ea fata-in-fata.