| ioanadiana08 a întrebat:

Bună tuturor! happy Aș dorii sa va rog sa ma ajutați cu niște idei. Vreau să-mi surprind iubitul ..in pat! Ceva picanterii, idei interesante? happy

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Intoarce patul cu fundul in sus si asteapa-ti iubitul impreuna cu prietenul lui cel mai bun!

15 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Pai nu cred ca este nevoie de catuse si bigi, asa ca ca spune-i doar atat garantez va avea efect ''relaxseazate ma ocup eu de tot'' il vei da gata si fa-l pe el sa para ca detine controlul uitate in ochii lui mereu succes, ioana

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cumpara ceva sexy in care sa te imbraci, fa-ti parul altfel si incercati pozitii noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru neutrino):

Cred ca e cea mai buna idee pe care ar fi putut sa i-o dea cineva laughing

| madyddd a răspuns:

Be sexy, baby!

| Mussette a răspuns (pentru neutrino):

rolling on the floor Merita fundita! laughing

| JohnnyBi a răspuns:

Baga-ti in...ahm niste boia iute. cand o sa bage morcovul sa vezi surpriza rolling on the floor

| buzeduulci a răspuns:

Eu m-am imbracat intr-o pereche de bikini negri sexy un maieu negru deasupra buricul tot negru si sexy si mi-am pus jartiere tot negre si sexy laughing)
si m-am dus la el dimineata si l-am surpins. mi-am prins parul intr-o coada si mi-am prins o curea de gat astfel incat el sa detina controlul -fantezii- laughing si ne-am si plesnit cu cureaua..neavand bici laughing) a fost cea mai tare partida ever

| buzeduulci a răspuns:

Ah si mi-a legat si mainile la spate. SFAT: uilizati catuse si bici laughing

| buzeduulci a răspuns:

Eventual pune-ti niste tocuri inaltebatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| ywar a răspuns (pentru neutrino):

Te adoram, draga neutrino, pentru raspunsurile tale pline de spirit. Nu stiu daca iti va da funda dar meriti premiul pentru cele mai traznite raspunsuri. Te pupam.

| neutrino a răspuns (pentru ywar):

Multumesc foarte mult.

| ioanadiana08 explică:

Foarte tari toate raspunsurile laughing va multumesc si va pup! :*

| buzeduulci a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

N-ai treaba xD

Răspuns utilizator avertizat