| Victorita15 a întrebat:

Buna tuturor. Am o intrebare urgenta. Va rog, ajutati-ma! miine, vreau sa-mi chem iubitul la mine..insa el, de firea lui, e mai timid. eu vreau sa ma asez la el in brate, da mi-e cam jena. si vreau sa-mi puna mina pe fund...de mult vreau asta, dar tot nu o face si nu stiu cum sa procedez, caci vreau tare tare. apropo, ne sarutam destul de des. dati-mi idei cum sa procedez va roooooooooooooogggg!

13 răspunsuri:
| bogdan133 a răspuns:

Poate baiatul vrea sa o ia mai incet, poate a suferit si vrea sa fie sigur ca nu o va mai face. nu il forta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani aveti? De ce vrei sa faceti sex? Ca asta pare ca ai vrea sa faci cu el. de cat timp sunteti impreuna? fii subiectiva, nu o lua pe ocolite, cu noi, nu cu el, adica spune-ne exact unde doresti sa ajungi.

| h3r a răspuns:

Dacă el e timid tu ești disperată, puțin zis chiar.

| SunnyDay88 a răspuns (pentru h3r):

In concluzie pur si simplu nu se potrivesc si nu-s facuti unul pentru celalalt.

| vgabriel a răspuns:

Pur si simplu il chemi, te asezi in pat si se va aseza si el imediat, apoi incepi tu sarutandul si punandu'te peste el, si o sa vedeti ca totul pleaca de la sine apoi

| irina20 a răspuns:

Mai ai rabdare. Daca aveti o varsta frageda si el e mai timid, daca-l iei cu forta ar putea sa creada altceva despre tine si sa ramai fara el...

| fabiola a răspuns:

Dupa scris inclin sa cred ca esti trecut de prima tinerete (scrii cu a din i) si te mai amuzi si amagesti cu raspunsuri puerile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce vine la tine acasa si incepeti sa vorbiti, te asezi in bratele lui, pur si simplu. Daca vrei ca el sa-ti puna mana pe fund, ii iei frumusel mainile si le asezi pe fundul tau. Nu e nici o regula care interzice ca fata sa faca primul pas, ba chiar baietii mai timizi prefera asta.

| h3r a răspuns (pentru SunnyDay88):

Bine, spunem și așa.

| Azµre a răspuns:

Mă bucură faptul că prietenul tău nu este un disperat, dar mă întristează atitudinea ta de landră...
pune mână și fii civilizată.

| sensualus a răspuns:

Hmm... doar pe fund vrei?laughing

| Victorita15 explică (pentru sensualus):

Nu numai big grinDD

| sensualus a răspuns (pentru Victorita15):

Eh si ai reusit