| Amelial a întrebat:

Am o mica problema. Mie acum un an mi-a placut de un băiat ( nu dau nume) si acum nu mai imi place.... Vreau sa apara altcineva ....cineva care e chiar pe placul meu. Dar nu stiu. Nu gasesc. Si nu apare. Si nu stiu daca mai am sentimente pentru celalalt.
Ce credeti ca tre sa fac. Sa rămân la băiatul de care mi-a placut si sa,, ma fortez" sa imi placa sau sa caut pe altcineva? Multumesc. Nu vreau sa aud comentarii rele ca va ****.

6 răspunsuri:
| MidnightR a răspuns:

Da` esti atat de disperata dupa niste carne de baiat? Si de ce ma rog sa te fortezi? Crezi ca te duce la ghilotina daca chiar nu iti mai place?
Oh si ca sa inchei comentariul rautacios, chiar crezi ca functioneaza ca la piata asta cu cautatul?

| Understandworld a răspuns:

Pai dacă vrei "sa apară altcineva ", ce rost are sa "forțezi " laughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu are rost să te forțezi, dacă nu există sentimente, n-are ce să iasă frumos din asta. ai răbdare, o să-ți apară și prințul.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cautati altul ce e asa greu, sau esti o urata?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru MidnightR):

Fata e disperata dupa carnat

| RAY a răspuns:

Nu stii ce vrei de fapt cu adevarat, macar baietii aia vor sex tu vrei sentimente, daca nu daruiesti iubire cum sa ai iubire? tu cauti perfectiunea, cauta una frumoasa, vei mai creste vei vedea realitatea diferit o data cu varsta acuma esti imatura