| Tupeuuuuuuuu a întrebat:

Am sa va spun povestea mea! In urma cu 9 luni am cunoscut un baiat super dragut, cu care am purtat discutii de tot felul si mai intime etc. dupa 4-5 luni de zile m-am combinat cu el ca sa uit pe altcineva, la inceput nu am simtit nimic pentru el dar cu timpul am inceput sa am sentimente! Tot odata au inceput certurile in numar de 5-6 si impacarile dupa perioade scurte de cearta cam 1 luna (Cel mai mult),dupa prima cearta noi nu am mai fost impreuna,dar am avut o relatie foarte apropiata ca si cum am fi fost iubit si iubita,vorbeam tot felul de intimitati! Acum recent cand ne-am impacat,el mi-a zis ca nu o sa ne mai certam niciodata,si ca e ceva intre noi daca de fiecare data cand ne-am certat ne-am intors unul la altul,si eu i-am zis ca poate fi interes, si el a spus ca daca era interes putea sa caute altceva si ca simte ca, cu timpul o sa fie ceva serios intre noi 2! Eu il stiu mai smecher, si nu stiu ce sa cred, daca joaca teatru sau e din suflet avand in vedere ca el e mult mai mare decat mine.Voi ce ziceti?

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De obicei este bine sa mergem inainte, nu inapoi. Relatiile innodate nu poate aduce nimic bun, cu atat mai mult daca exista si o mare diferenta de varsta.

| Gαηαmα a răspuns:

Parerea mea - joaca teatru. Aproape toti promit marea cu sarea.Si dupa te gandesti : uite ce a zis...cum sa faca asa? Nu ai cum sa zici asa dupa o perioada asa scurta, ce daca va intoarceti unul la altul?! Multi fac asta.E "vrajeala" asta a baietilor.Cuvinte aiurea asa...
Sa cunosti un om in adevaratul sens al cunoasterii iti trebuie peste un an nu stiu, o perioada mai lunga, iti zic eu din propria experienta...Sa nu ai incredere prea repede in oameni pentru ca suntem foarte rai, apoi tu vei suferii si nu are rost.Ti-am dat un sfat happy

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

De vorbit ati vorbit intimitati dar de umblat ati umblat pe la ele?

| Tupeuuuuuuuu explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Adica?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Tupeuuuuuuuu):

Ati facut sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''cu timpul o sa fie ceva serios intre noi 2''
Dar, nu inteleg, el cum vede relatia asta? Ca pe ceva neserios? Atunci e grav.
Fii cu ochii-n patru.Fii atenta la gesturile pe care le face,modul in care te trateaza/iti vorbeste etc si cu timpul, iti vei da seama daca are sentimente sincere pentru tine, ori ba.
Altfel, nu ai cum sa-ti dai seama. Timpul le rezolva pe toate.

Ai grija si incearca sa nu te implici atat de mult sentimental, pana nu esti convinsa ca merita!

| Tupeuuuuuuuu explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Nu happy

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Tupeuuuuuuuu):

Foarte bine, omul tatoneaza terenul sa vada cat de naiva poti fi, nu gasea el motive de cearta mai mereu, e bine ca ti se intampla ce ti se intampla deoarece aceste lucruri te face sa fi mai prevazatoare si sa nu mai acorzi din prima prietenia cuiva, eu nu zic sa faci ce am scris eu, doar ti-am dat exemplu cam ce as face eu in locul tau