| Maria_Luiza_1996 a întrebat:

Buna tuturor, as vrea sa imi impresionez iubitul, ideea e ca nu sunt o fire prea romantică, as vrea câteva lideri. dau funda ????????

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pai fa-i un oral adanc cu finalizare pe fata... sau in gurawinking
Va fi foarte impresionat si te va considera foarteee romanticawinking

| Alinxdx a răspuns (pentru alina2k18):

Haha,asa ii faci tu prietenului?

| Xelon a răspuns (pentru Alinxdx):

Singurul ei prieten este un dildo uzat.

| Deserth a răspuns:

Cumpara doua bilete de avion undeva in Asia

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Vrei sa il impresionezi? Tricoteaza-i sau cumparai ceva, are nevoie la ce ger e afara

| Alexxxxxandraxxx a răspuns (pentru alina2k18):

Sexul nu are legatura cu romantismul. Pacat de unele fete care cred ca vor impresiona prin "romantismul"asta. Sexul e doar sex, partea a doua ca o faci cu cineva pe care il iubesti. Daca vreti romantism. Fa-i o cina romantica si mai arata ce stii ca femeie in afara de sex?