| anonim_4396 a întrebat:

iubitul meu este plecat in strainatate si peste putin timp o sa vina acasa, suntem impreuna de aproape 2 ani si vreau sa ii fac un cadou de bun venit.ma ajutati cu niste idei? poate din partea baietilor. ce cadou ati vrea sa primiti de la iubita?... Nu ne-am vazut de 6 luni... sad

Răspuns Câştigător
| Sofia211 a răspuns:

Parerea mea este sa iei o sticla de bere sau o sticla de vin, orice ii place lui, sa ti iei o lenjerie sexy asortata cu o pereche de tocuri provocatoare iar pe deasupra ar merge ceva gen " palton de toamna ". Asteapta l.in usa, saruta l iar apoi dezbraca te si ramai doar in lenjerie. Crede ma, ii va placea.Iar cu sticla de bautura ..hmm.ori o savurati amandoi ori o torni usor pe tine incat sa i starnesti imaginatia! Succes!

9 răspunsuri:
| UzOm a răspuns:

Să fie curat în casă, călduț (la mine de exemplu începe să fie cancer afară), o bere, o îmbrățișare plăcută iar dacă nu vine nervos, poți intra într-o discuție cu el întrebându-l cum a fost în străinătate.

PS: De preferat ca în ziua aia să faci tu toate lucrurile și pe el să-l lași să se odihnească.

| Aasdfghj a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa stii ce l-ar incanta daca sunteti impreuna de 2 ani.

| RebeleGirl a răspuns (pentru UzOm):

Da..am inteles unde bati laughing mersi de sfat happy

| RebeleGirl a răspuns (pentru Aasdfghj):

Stai linistita..stiu ce il incanta...pur si simplu voiam niste raspunsuri din partea baietilor.pana acum tot ce am avut in minte ca idee de cadou am facut..deci. vreau ceva nou, ceva la care nu se asteapta. ceva ce le place tuturor baietilor fi ar fi incantati de un asemenea cadou...cadoul e cadou. orice ar fi nu o sa-l refuzewinking intelegi acum?

| RebeleGirl a răspuns (pentru Sofia211):

Woow laughing ce raspuns! Si totusi..esti fata! interesanta ideea ta! happy

| Sofia211 a răspuns (pentru RebeleGirl):

Crede ma, e ceva la care sigur nu se va astepta... happy sper ca ti am fost de folos!

| RebeleGirl a răspuns (pentru Sofia211):

Multumesc frumos de idee! o sa lesine laughing))

| TheImpaler a răspuns:

Sex! dupa sase luni de "tusa"...numai de cadouri nu ne arde noua laughing

| RebeleGirl a răspuns (pentru TheImpaler):

laughing) e bine de stiut