| anonim_4396 a întrebat:

Bună, ultima mea menstruatie a fost pe 18 iunie, pe 2 iulie am avut contact sexual neprotejat, eram foarte excitată și nu mi-am dat seama dacă și a dat drumul sau nu, el zice ca nu și a dat drumul în mine, a scos și și-a dat foarte puțin drumul, am ciclu regulat trebuie să mi vine undeva pe 27 luna asta, sunt șanse să fi rămas?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sanse sunt...nu te mai risca alta data

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa fi ramas gravida.

| nooane7676 a răspuns (pentru Emilian65):

Păi dacă nu și a dat drumul în mine?

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca sunt sanse sa ramai gravida, daca erai in perioada fertila.
Barbatul nu poate controla in totalitatea ejacularea si uneori scapa 1 picatura care este arhisuficienta sa lase orice femeie gravida, daca este in perioada fertila.

Dupa cum vad, ciclul tau este neregulat, odata ce ti-a venit pe 18 iunie si-la astepti dupa cum spui tu pe 27 iulie... adica dupa 40 de zile, caz in care nu se poate tien nici un feld e calendar sau aplicatie si nici nu s epoate calcula ovulatia, perioada fertila sau urmatorul ciclu menstrual.