| valintinvalic2011 a întrebat:

Buna voi aveti incredere in cineva in afara de parinti? in cine? de ce? eu nu am incredere in nimeni fiintca la toti care le spun ceva pe urma stiu toti care nu trebuie sa stie si prefer ca sa tin in mine tot poate persoana sa fie de incredere dar eu nu pot spune fiintca mii frica mai sunt ca mine ca sa le fie frica sa spuie secfretele cuiva?

8 răspunsuri:
| valintinvalic2011 explică:

Fara glume va rog )

| RAY a răspuns:

Si bine faci si eu la fel,lumea e rea,ipocrita,falsa, prefacuta, pe interes, daca spui cuiva ceva va sti toata lumea, asa e omul un caine fara suflet si inima de piatra

| ChioLays a răspuns:

Iubita si cel mai bun pr

| CrissIoana a răspuns:

Buna!
Eu am incredere maxima in parinti.
Am avut destule "cele mai bune prietene ", care, pe rand, m-au tradat. N-are rost sa imparti viata ta cu oameni de nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| 7639781254 a răspuns:

E bine sa tii totul in tine atata timp cat esti o persoana echilibrata si matura. In felul asta n-o sa rabufnesti si, atunci cand esti suparat, n-o sa spui cele mai intime secrete primei persoane care iti apare in fata ochilor. Deci, da...intr-un fel e bine, dar daca esti prea sensibil e bine sa existe o persoana careia sa-i spui ce te apasa. Iti doresc bafta si daca hotarasti sa spui cuiva vreun secret, sper sa faci alegerea corecta in ceea ce priveste persoana.

| valintinvalic2011 explică (pentru RAY):

Parerea mea este eceeasi )

| Azµre a răspuns:

Am încredere doar în mine și atât!