| oana_3840 a întrebat:

Vreau iar sa ma ajutati, daca vreti.Plac si sunt indragostita nebuneste de un baiat. Vreau si sa ii spun si nu, dar cand ne vedem ne uitam unu la altul, ochii in ochii, priviri insistente. Voi ce imi spuneti? Sa ii spun asa mai indirect sau ce as putea face? Va multumesc tare mult:*... poate ma credeti nebuna dar asa drag mi-e:X:X...

5 răspunsuri:
| anonima16 a răspuns:

Daca se uita insistent la tine e interesat. happy Poi ai putea sa faci rost de id-u lui sa vorbesti cu el smug. Poti sa-i spui ca iti e simpatic :p totu vine de la sine trebuie sa va cunoaste-ti mai bine :*. Succes

| Crazyfish a răspuns:

Girl,keep the secret in your hard si nu vorbi!
Daca-i spui, el va pune conditii.
Daca nu-i spui, el se va framanta ce conditii o sa-i pui tu!

| oana_3840 explică (pentru anonima16):

@Anonima 16 faza ii ca id il stiu.dar totusi as o mica teama, nu stiu, as putea incerca pe facebookbig grin...mersi mult:*o sa te tin la curent cu tot:*:. esti o scumpa

| anonima16 a răspuns (pentru oana_3840):

Nu ai de ce succes kiss

| Rianana a răspuns:

Eu cred ca si el te place daca se uita in ochii tai. poti sa-i spui lucrul asta pe mess sau cand va intalniti sa-i spui ca e dragut. bafta thumbs up