| ing3rd3mon4u a întrebat:

Bunasad.vreau raspunsuri sincere si fara sa fiu luata la misto sau raspunsuri aiurea.
ma simt foarte rau.sunt atat de trista.nu am cu cine sa vorbesc.nu am pe nimeni.care sa ii spun ce am pe suflet.ma poate ajuta cineva?sad.

lasa un id :-s.daca se poate.

Si intrebarea urmatoare e: de ce voi baieti va bateti joc de sentimentele unei fete?
Dau funda la cel mai sincer raspuns !si restul voturi.

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Akka04.(YM add).

18 răspunsuri:
| MojitoMarco a răspuns:

Nu mai baga pe toti baietii in aceias oala, sunt diferiti cu totii fiecare are caracterul lui dar voi fetele daca mereu va bagati una la alta in cap ca noi suntem cei mai rai ca noi ne batem joc de fete etc. gresita gandire bafta

Răspuns utilizator avertizat
| gazza01 a răspuns:

Nu te lua dupa ce zic baietii... Logic ca ei isi iau apararea unul altuia si mai ales labagi*ti astea 2 laughing) In majoritatea cazurilor baietii nu vor sa isi bata joc de fete laughing dar vb aia, parca ii impinge dreaku de la spatebatting eyelashes si unele fete sunt asa oh go on A happy si toti baietii zic :-W "te iubesc, esti viata mea" da fapte mai putine! laughing) Parerea mea happy Bft! :*

| pallsNk09 a răspuns:

Daaaaa, intr-un fel ii dau si gazei dreptate dar, nu chiar toti toti is asa. Adica pe bune straight face. Oricum la inceputul unei relatii mai toti baieti isi iubesc prietena bla bla bla, dar dupa ei se plictisesc.,, vor actiuneee,, si incep sa-si bata joc, nu mai acorda atentie, nu mai baga in seama prietena, astept sa fie baga-ti in seama. Si tot felul' de chestii, adica pnm n-ai ce sa-i faci. Dupa cum stim fetele sunt cu 4 ani mai in fata la logica decat baietiwinking. Si na ca se si vede. Cat despre id, daca chiar vrei sa vorbesti despre asta test. walk:*. funda? puppy dog eyes

| vangheliss99 a răspuns:

Add cartunavangheliss, si totusi imi dau ID cu fricahappy

| Ganduricolorate a răspuns:

ITi las id-ul meu prin mesaj.

| 10051989 a răspuns:

Flor.anita@yahoo.com

| Crisu a răspuns:

Eu sunt fată, şi nu sunt toţi băieţi la fel. Ai să vezi, că o să apară şi băiatul potrivit.

| ing3rd3mon4u explică (pentru akka4):

Ai fost primul care m-a ajutat ...si ai vorbit cu mine pana dimineata.asa ca iti dau funditabig grin restul aveti voturi.Va multumesc:*

| ing3rd3mon4u explică (pentru Crisu):

Aproape toti sunt la fel:-

| XxBlueRosexX a răspuns:

Buna eu am trecut prin ce treci tu si sunt la fel...in fiecare zi trista vb cu mine pot sa te ajut cumva magic_girl_4lovexwinking

Răspuns utilizator avertizat
| ing3rd3mon4u explică (pentru Suntetiprearatati):

Este o fata...

Răspuns utilizator avertizat
| AngelGirl5 a răspuns:

D. dya23

| Crisu a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Ai răbdare scumpo. I-ai cunoscut tu pe toţi, ca să şti cum sunt? Cunosc şi eu, şi de-ăia si de-ăia. Răbdare! happy

| NeimaginabilA a răspuns:

Switching to M:
Cand fetele nu o sa se mai fardeze si nu o sa le mai curga balele dupa "corpurile perfecte" atunci si eu nu-mi voi mai bate joc de ele si le voi respecta.
Pana atunci:
Nu ai dreptul sa comentezi, oamenii frumosi sunt creati pentru a sta in vitrina, nu pentru a-si spune ce au pe suflet, sau pentru a-si spune parerea.
O relatie bazata pe atractie hormonala nu dureaza mai mult de 3 luni.

| MojitoMarco a răspuns (pentru gazza01):

Ai ramas cu traume saraca de u ai pblaughing)