| bby a întrebat:

Vreau sa aflu cat mai multe informatii despre Dragoste & Sexbatting eyelashes Stiti ceva site`uri sau forum... dau funda pentru cel mai interesant document! kiss

Răspuns Câştigător
| AndyDeea a răspuns:

Te-as putea documenta eu. baga idul meu andydeeame

6 răspunsuri:
| xMoTaNeL a răspuns:

Trebuie sa practici ca sa afli informatii si sa prinzi experienta laughing pana nu practici esti 0 in maniera de dragoste&sex cu toate cartile si documentarele care vrei tu.

| bby explică (pentru xMoTaNeL):

Daca ma documentez putin asta nu inseamna ca vreau sa fiu experta happy vreau macar sa am habar de cate chestii :d

| xMoTaNeL a răspuns (pentru bby):

Sa'ti zic o chestie.Pe net fiecare spune ce ii place la sex si cum ii place sa'l faca.Fiecare in opinia lui. Daca cauti mai amanuntit ai sa vezi ca nicio opinie despre sex nu seamana cu alta.Deasta am zis ca trebuie sa practici ca sa ai propria ta opinie in ce priveste sexu, sa stii tu cum e pe pielea ta nu pe pielea lu altu.

| bby explică (pentru xMoTaNeL):

Stiu ce zici!winking insa eu nu ma refer la cum se practica ma refer doar la chestii importante legate de aceste lucruri :p

| xMoTaNeL a răspuns (pentru bby):

Trebuia sa zici de la inceput.m'ai lasat sa'mi pun mintea la contributie degeaba laughing...Oricum...eu unu nu stiu niciun site de gen.nu ma bag.iti urez succes.sa gasesti ce'ti trebuie.

| bby explică (pentru xMoTaNeL):

Mersi kiss succes si tiebatting eyelashes