| Emmmmmiii a întrebat:

Bună ziua, acum câteva seri am avut o întâmplare destul de ciudată. Am făcut dragoste cu soțul meu protejați, dar din păcate, prezervativul a rămas cu vârful înăuntru după ce l-a scos. Câteva picături au curs din el, iar problema este că nu sunt sigură dacă au curs pe pat sau pe picioarele mele. Ceea ce mă îngrijorează este o posibilă sarcină nedorită. M-am panicat și, când am simțit umezeală pe picioare dar ea poate fi și de la mine sau transpirație, am pus mâna, iar apoi am atins zona intimă, dar doar la exterior, nu în interior. M-ar ajuta orice sfat pentru a ști dacă am motive să mă îngrijorez sau nu.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sfat sa iti dam, ca nu putem decat sa ghicim ce s-a intamplat acolo, ca noi nu eram prezenti.
Faci un test de sarcina peste 20 zile si afli

| Lubeniță38900 a răspuns:

Buna ziua, dacă AI pus mâna pe exterior și NU în interior puține șanse să fii rămas gravidă

| Violleta2022 a răspuns:

Ti-ai facut 2 conturi, ca sa intrebi acelasi lucru?

Eu nu inteleg de ce esti ingrijoarata, odata ce spui ca esti maritata... as fi inteles ingrijoarea daca erai minora, daca erai violata, dar fiind maritata, este o binecuvantare sa fii gravida si sa ai copilasi, la care oricum se astepta toata lumea.

| Emmmmmiii explică (pentru Violleta2022):

Am făcut două conturi deoarece pe primul nu-l pot accesa laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Emmmmmiii):

De ce nu ai contacta adminul, daca nu ai puteai acesa contul?
Asa este nromal!

Vezi ca nu ai voie sa ia conturi multiple ca risti ca adminul sa ti le blocheze pe amandoua.