| RoxanaMaria2017777 a întrebat:

Acum doua zile faceam sex anal cu iubitul meu si din greseala mi-am dat drumul si mi-e foarte rusine sa il privesc in ochi, ce e de facut? crying Ajutor, dau funda cui ma ajuta sa fac situatia mai putin ciudata.

7 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

De ce sa-ti fie rusine? Ai adus putina culoare in viata lui.Se mai intampla chestii de genul asta, mai ales atunci cand nu aveti nici o idee cum sa va pregatiti pentru asa ceva, iar el probabil a vazut asta in vreun porno insa nu a citit si indicatiile de folosire. Nu te ingrijora, macar acum stii ca va folosi gaura corecta pentru o foarte lunga perioada de timp.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a nu se intampla o astfel de situatie ''rusinoasa'', inainte de a incepe sexul anal propriu zis, este indicat si recomandat ca prima data sa fie eliminate fecalele existente in colon printr-o clisma. Fiindca vina voastra este indiscu tabil comuna, reiese ca nu are rost sa te mai ''perpelesti' de una singura, fiindca in acest mment este si tarziu si inutil. Cel putin veti sti cum sa procedati data viitoare pentru a nu se mai repeta astfel de episod destul de jenant. big grin Sanatate!

| Mkeynes a răspuns (pentru WaterDrop):

Adica caca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru WaterDrop):

laughing

| armand69 a răspuns:

Wow,de ce sa iti fie rusine? as fu vrut sa fii prietena mea

| noname2021 a răspuns:

Draga mea daca te iubeste, trece peste, chiar daca te simti nasol, uita si el uiti si tu, asta nu va mai conta daca chiar tine la tine.

| jorjache a răspuns:

Riscul meseriei
?