| AliAkexandra a întrebat:

Am o problema și sper ca ma poate ajuta cineva. Recent am făcut sex anal cu partenerul meu și mi-a spus ca m-am dilatat prea puternic și nu simte mai nimic. Ma poate ajuta cineva cu un sfat. Ce ar trebui sa fac? Sau este normal așa ceva?

Răspuns Câştigător
| Ştefania1989 a răspuns:

Stai linistita Pe viitor o sa se stranga muschii inapoi, fa o pauza si nu mai incerca anal?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu prea mai ai ce sa faci, ca anusul este deja rupt si curand vei avea probleme si sa-ti poti tine treba mare in tine, fiind nevoita sa porti dopulet de poponet.
Evident ca nu-i normal sa faci sex anal, ca sunt o gramada de inconveniente in urma practicarii lui, dar asta a este propria ta alegere si va trebuii sa inveti sa traiesti cu ele.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca NU s-a produs o sangerare evidenta in timpul sau imediat dupa terminarea actului sexual, in acel caz este inexplicabil sa se intample ceea ce ai mentionat si asta datorita faptului ca este IMPOSIBIL ca muschii sfincterului anal sa se fi intins mai mult decat se intampla in mod natural si ""normal"" chiar si in cazul unei defecatii dureroase care apare in cazul constipatiilor grave, severe. Singura explicatie rationala ar fi cea potruvit careia acel penis este foarte ''suplu'' avand o grosime foarte mica. Sanatate!

| Plato a răspuns:

Anusul doar se dilata, nu-si mai revine. Csf, riscurile meseriei. E doar unul dintre motivele pentru care sexul anal e dizgratios. Vezi de niste pampersuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ştefania1989):

Dar de ce sa nu mai incerce anal? Si de unde stii tu ca o sa se stranga inapoi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cate ori sa va spun, doggy nu inseamna anal!

| doctorlovebuc a răspuns:

Poate o are el prea subtire...