| Zisu_Aura_1954 a întrebat:

Sunt in cautarea unei relatii f serioase care sa se transforme de ce nu,intr-o casatorie! Puteti sa-mi sugerati locuri in care pot sa intalnesc persoane diferite,agentii matrimoniale serioase, etc... Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca varsta de la profil e reala, cred ca nici pe matrimoniale nu o sa ai prea mult succes, dar nu e chiar imposibil.
Poti sa intalnesti persoana dorita oriunde, e de ajuns sa iesi din casa la o scurta plimbare...

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamaie, la 65 de ani de căsătorie îți mai arde ție?

| Violleta2022 a răspuns:

Www.matrimoniale.ro
www.sentimente.ro
Nu te sfatuiesc sa te inscrii pe la agentii matrimoniale, ca risti sa platesti si sa ramai si fara bani in cont.
Cauta-ti singura pe forumurile de mai sus si vezi ce-ti place!

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu ma fiți răi. Oricine merită să aibă pe cineva aproape, cu atât mai mult după o anumită vârstă. Încercaţi pe site-urile matrimoniale sau daca sunteţi curajoasa şi din Bucureşti, mergeţi la "Te vreau lângă mine" :-)

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Ia vezi, poate doamna are atractie si pentru fete happy

| Freya1 a răspuns:

Avand in vedere ca aveti o varsta mai inaintata va puteti gasi jumatatea in parc frecventandu-l mai des, la restaurant mancand din cand in cand pe la unul, pe retelele de socializare doar ca cu grija...

| FaraNume1245 a răspuns (pentru anonim_4396):

64*
Încă e tânără.

Răspuns utilizator avertizat
| Zisu_Aura_1954 explică (pentru anonim_4396):

Esti un prost, boule mamaie e nevasta-ta, sor-ta, mata ti-as da cateva bombe in mutra! JIGODIE, CE IMPORTANT ESTI TU!