| Dianadark0510 a întrebat:

Buna ziua sunt într-o relație cu iubitul meu de 2 ani și avem o fetiță de 6 luni. Înainte să avem bebe mereu am avut relații sexuale normale zic eu și plăcute pentru mine cât și pentru el dar uneori el nu reușea să se termine mereu și eram într-un fel dezamăgită de mine și de faptul că poate nu îl atrag și i-am spus chestiile astea de multe ori îmi spunea că îl atrag maxim dar îl doare ceva sau că nu are nimic sau ca are prea multe gânduri și așa a continuat și acum după naștere, ei bine m-am împăcat într-un fel cu asta dar de 2 săpt el a plecat în altă țară la munca și când vb a adus în discuție tema sexului și a început să îmi dezvăluie anumite fantezii de ale lui și am început să îi spun și eu si a fost plăcut chiar am inceput sa ii fac poze video sexy să mă deschid mai mult sexual fata de el.Dar are o fantezie ciudata ce pe mine mă oprește să ma desfășor pentru că am impresia că nu e normal că nu mă iubește,lui i-ar placea să mă vadă când fac sex cu alt bărbat dar eu nu pot sa accept asta am impresia că îl înșel pentru că il iubesc enorm, el spune că e doar o fantezie că vrea doar atunci pe momentul acela și că îl excită foarte tare când se gândește la asta și are fantezia asta de mult timp și că de multe ori când făceam noi doi sex el se gândea la asta și își dădea drumul imediat îl excita la culme, am probat chestia asta virtual el fiind în altă țară eu in alta tara am găsit un băiat și am început să vb chestii sexuale cu el în timp ce și soțul meu vedea toată conversațiile prin screen share si ne masturbam lui ii placea maxim m-am excitat si eu putin dar dupa aveam dezamăgirea aia de ce am făcut asta si oare chiar mi-a plăcut? Daca relația noastră se va schimba daca el ar vrea mereu asta și nu doar virtual și real și eu nu pot sa ii satisfac chestia asta. Oare ce sa fac nu vreau sa îl pierd dar nici sa fac ceva ce nu cred că îmi place el regreta acum ca mi-a spus aceasta fantezie pentru ca vede ca nu prea ma atrage si vrea sa ia pastile sa nu mai aiba pofta de sex dar asta ar insemna sa nu mai aiba deloc nici cu mine chiar nu mai știu ce sa fac Mulțumesc pentru orice răspuns și scuze pentru un text atât de lung.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E simplu. Nu faci nimic din ce nu doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un soț obsedat un idiot cum ai reuisit sa il gasesti si sa i faci si copil? Este un cretin daca el iti spune sa faci sex cu altul, sigur si el are pe altele cu care face sex si tie nu iti spune, aveti o relatie de rahat, si este pacat de tine ca ai cazut in plasa lui un obsedat si un gunoi.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce sa pierzi fetita?
Ca tu nu l-ai avut niciodata de sot, odata ce spui ca esti intr-o relatie cu un iubit.
Iubitii astia nu sunt legati de nimeni, ei vin si pleaca, nici macar un copil nu ii leaga de tine.

| Dianadark0510 explică (pentru Violleta2022):

Gen nu suntem căsătoriți dar eu îl consider ca pe soțul meu și stam împreună și am stat împreună în tot acest timp

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Metoda lover boy.
Scapa cat mai poti!

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu stiu daca iti dai seama, dar ce ai facut tu a fost sa realizezi material pornografic. Posibil ca totul sa fie inregistrat si distribuit pe diverse canale.
La fel si conversatiile voastre.
De maine te poti trezi cu diverse apeluri.
Tot aici era o fata santajata cu niste poze, sa faca sex cu necunoscuti https://www.tpu.ro/......te-ca-are/

Daca fantezia asta cu al treilea s-ar fi desfasurat in dormitor, fara camere, era o chestie.
Dar asa, orice e posibil.
Sper sa va vina mintea la cap!

| celmadis a răspuns:

Asa fantezie sa fereasca dumnezeu laughing
din moment ce el te a pus sa faci asta, e clar ca omu nu te iubeste.

cum doamne iarta ma ca barbat sa iti pui femeia sa faca asa ceva...culmea rau.

poate prin asta vrea sa sa te aiba la mana in caz ca o sa te insele, ca mai tarziu sa iti reproseze ceea ce ai facut. laughing

pacat de copilasul ala inocent, fara nici o vina.

probabil nici nu a fost palnuit, probabil nici unu nici altul nu stiti de ce ati facut un copil...

trezeste-te fata mea, si scapa de aceasta creatura, nu i un barbat de casa si nici un tata pentru copilul vostru.

nu intentionez sa te supar, dar trezeste-te.

gandeste ca ai un copil, care are are nevoie de ingrijire si de o crestere sanatoasa, langa doi oameni care se iubesc, si de la doi oameni care ar trebui sa aiba ce invata pe viitor.

zii faina sa ai!