| GiaInl a întrebat:

Buna ziua sunt speriata foarte tare in timp ce faceam duș cu prietenul meu, m-a penetrat de 2 ori fara sa ejaculeze pot ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Posibilitatea exista fiindca niciodata nu poate fi 100% exclusa, insa probabilitatea de a se si naste/forma o sarcina in astfel de conditii este infima sau altfel spus.....cu totul imposibila mai ales daca in acel moment nu ai fost in perioada fertila a ciclului menstrual. Mai multa atentie si responsabilitate in cazul unor astfel de jocuri erotico-sexuale ar fi binevenita. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| marialoveyou123 a răspuns:

Nu cred... Adica ar trebui sa ai m-ai multa grija... Orice e posibil. happy

| GiaInl explică (pentru corbulalbrosu):

Sa intamplat in a șasea zi dupa ce mi-a trecut menstruatia

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa fi rama gravida daca erai in perioada fertila si el avea sperma pe canal de la o ejaculare anterioara.

| GiaInl explică (pentru Emilian65):

Dar faptul ca a facut dus nu schimba cu nimic? Gen sa mai dispara din spermatozoizi si nici nu a fost o penetrare adanca

| GiaInl explică (pentru Emilian65):

E o intrebare cam nepotrivita... dar cat timp traiesc spermatozoizii pe canal? Sper sa intelegeti la ce ma refer

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este posibil daca erai in perioada fertila si daca baiatul avea sperma ramasa pe teava, de la partida sexuala anterioara sau chiar masturbare anterioara.