| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua tuturor!

As vrea sa va cer un sfat in legătură cu ceva mai intim si poate chiar ciudat... Acum in jur de 8 luni mama mea s-a combinat cu un bărbat pe care l-am cunoscut pe un site de matrimoniale. Tatăl meu biologic murise când eu aveam 2 ani și jumătate. Tatăl meu vitreg are o fata de 18 ani și 5 luni și acum 2 săptămâni el, adică tatăl, împreună cu mama mea s-au dus în Germania la muncă, să câștige mai multi bani. Ei ne trimit nouă lunar bani.

Eu am fost lăsat în grija surorii mele vitrege. De când au plecat părinții, ea a început să aiba un comportament mai ciudat. Ea umblă în chiloți și sutien prin casa, intra adesea peste mine în baie când fac dus si ori își face nevoile, ori ma întreabă ceva. Mai ciudat de atât este ca ea din când în când mai doarme cu mine, însă dezbracata. Pe mine asta ma face puțin rușinat. Ieri m-am dus la ea în cameră, ca să îi cer niște bani iar ea s-a pus în poziția "capra" pe lângă pat și a început sa numere asa banii...

Iar acum vreo 5 zile, când dormea cu mine, tot dezbracata, ea mi-a luat mâna și a pus-o peste ea, eu evident aveam erecție, iar ea și-a apropiat fundul spre penisul meu.

Desi este ciudat, as vrea sa va întreb ce ați face în locul meu? Eu mă simt ușor atras de ea, mai ales că arată foarte bine fata, dar mi-e frica sa nu fac ceva cu ea si sa nu se afle.
As vrea s-o întreb dacă ar vrea să facă sex cu mine. De ce credeți ca are acest comportament? Ma simt foarte rușinat

10 răspunsuri:
| George73829 a răspuns:

Mama mea l-a cunoscut pe prietenul ei pe un site**

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin prisma celor relatate, pur si simplu nici NU este cazul sa o mai intrebi in mod concret ce doreste de fapt. Initial incearca sa-i dai de inteles ca doresti sa practicati petting-ul si in functie de ceea ce accepta vei vedea cum sa continuati relatia. Intre voi NU exista nici un grad de rudenie deci nici vreun motiv de a va abtine de a intretine acte sexuale. Succes!

| Plato a răspuns:

Ce fac filmele porno din oameni. De pe ce site ai luat-o asta cu "step-sis"? laughing

| Hammurabi a răspuns:

Să o întrebi dacă vrea să facă sex cu tine? laughing
Și ce crezi că o să-ți răspundă?
"Nu frate, stau în pielea goală lângă tine și mă bag cu curu' în p*** ta, pentru că vreau să văd un film cu Al Pacino".

| George73829 a răspuns (pentru Hammurabi):

Buna asta????????

| Gofigi a răspuns:

Asta e vrăjeală sau adevărat?

| George73829 a răspuns (pentru Gofigi):

Adv din păcate

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Dupa ce iti tai ungiile scurt si le pilesti impecabil - testezi p o tesatura fina, sa nu te agati, tragand in toate pozitiile sa nu ai pielite - te aranjezi - dus si deodorant, parfum - si cand mai face asa, o rog frumos, cu o floare in mana, sa te invete sa faci Petting.
Daca nici asa, inseamna ca ori e Sony, ori cam curvulita si te crede prea mic!
Cand ti-a pus mana peste ea, de ce nu i-ai stimulat-mangaiat sanii si cu cealalta mana jos, clitorisul?!
"Cumintenia" ta te-a descalificat in ochii ei... Totul se invata, asa ca roag-o sa te invete, spui ca ti-ai facut o prietena noua dar nu esti sigur ca stii ce si cum trebuie sa faci, si o consideri pe ea experta, de aceea o si rogi. sa nu te sperii daca te ia de cap si te baga jos, "la savarina" - adica sa te joci cu limba si buzele tale cu clitorisul ei - stai linsitit ca o sa iti placa gustul. daca nu, te opresti si o intrebi ce e cu gustul ei?! Trebuie sa fie placut, vag dulce/sarat/acrisor.
Mai poti incerca si sa o saruti, si cu o mana ii mangai sanii, usor, gentil, si poate iti ia ea mana si te conduce jos la clitoris - mangai intai usor roata, toata zona vulvara, apoi te apropii tot asa roata, usor de el si il mangai cat mai delicat, roata, in ambele sensuri si tot usor in sus si in jos, si esti foarte atent la reactiile ei, mai ales la respiratie. daca ii place, vei simti cum se uda acolo. iei pe deget si folosesti secretia ei ca lubrifiant pe clitoris. daca faci prea incet, o sa iti ia ea mana si te ghideaza sa faci mai repede sau mai altfel, cum ii place ei. Sa o si intrebi, intre saruturi si joaca cu ala mic, daca ii place si daca vrea altfel...
Sa nu uiti sa te speli pe dinti inainte!
Success! Si sa ne tii la curent!

| Gofigi a răspuns (pentru George73829):

Și câți ani ai

Răspuns utilizator avertizat