| alisya a întrebat:

Bunaaa! am si eu o rugaminte dati-mi si mie ideei ca sa a-mi bat joc de un baiat. va rog kiss

Răspuns Câştigător
| Rapafilă a răspuns:

Indiferent ce-ar fi facut,ignora-l.E cea mai buna arma. Nu te consuma,ii arati ca-ti pasa prea mult si,fiind baiat,daca incearca sa te tachineze iar si iar,va castiga mereu! Sunt greu de ranit baietii, mai bine ai proceda ca o domnisoara serioasa si respectabila si ai lasa loc de "buna ziua!", daca va continua asa, el va avea de suferit, nu tu.

10 răspunsuri:
| JackDaniels13 a răspuns:

Imi*. plus de asta nu cred ca e frumos ce faci. pune-te in situatia baiatului, sa vezi ce placut e.

| adrianamara a răspuns:

Cel mai bine e sa-l tratezi cu indiferenta! Nu uita opusul dragostei nu e ura ci indiferenta! pop

| alisya explică (pentru JackDaniels13):

La randu lui si-a batut si el joc si a rupt o legatura de prietenie si tocmai de aia vreau sa vada si el cum e sa a-si bata cineva joc

| VampireBlood a răspuns:

Uuuuuuuuu! Sunt buna la asta! pai..incearca sa-l faci de ras spunand chestii neadevarate sau adevarate pe care le stii despre el, tuturor! Injura`l.

| iamSeBy a răspuns:

Fa sex cu el, si mimeaza un orgasm, iar la sfarsit sa ii spui. O sa se simta distrusstraight face...

| adriang95 a răspuns:

Mori...

| eurynomus a răspuns:

Sa i-o sugi laughing

| eusicumine98 a răspuns:

Uita-te la filmul "CUm sa scapi de un tip in 10 zile"hee hee

| marian9313 a răspuns:

Mda depinde si ce baiat ii ca daca ii vreau fiu de Doroftei sa zic asa s-ar putea sa te cam ia si la bataie dar daca este vreun papa lapte cu pistru si ochelari na-i probleme sa-ti bati joc de el.

| florinmsp a răspuns:

Daca vrei sa ajungi la nivelul lui atunci sa iti bati joc de el ^_^. Succes!