| DaW a întrebat:

straight face Bunaaa TPU :* ce face-ti :* big hug deci sa trec la subiect.
am fost cu o fata. blah blah blha chatterboxca ceilalti baieti..asa si ...acum ea e cu altu laughing si trei nopti la rand am visat`o :O laughing nu stiu ce sa mai fac oh go on am incercat sa ma gandesc..la altceva dar tot deageaba oh go on HELP MEE

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai încercat să te gândeşti şi când ai scris această... întrebare?

| DaW explică (pentru NOname):

La ea? sau cum?raised eyebrows

| Awesom a răspuns:

Ia un somnifer si n-o sa te mai gandesti la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul o sa-ti stearga urmele.

| William a răspuns:

Lasa fetele si invata sa scrii corect.

| pursisimpluAlex a răspuns:

Spune-i ca mai vrei sa te duci la ea si ca poate sal aduca si pe actualu.