| OoPaMpAmoO a întrebat:

Cam ce meserie vreti sa aveti cand o sa fiti adulti? Scz categoria big grin

14 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Eu vreau să fiu doctoră(nu că mă laud, dar mă pricep la biologie şi nu mi-e frică de sânge). Tu?
Pa, pa!

| CraiCord a răspuns:

Una care aduce banilaughing

| Pustoaicka50 a răspuns:

Eu vreau sa ma fac politist-criminalist tu?:*

| TC3 a răspuns:

Actor love struck

| Ruxyytza a răspuns:

Programatoare.

| MONYANGEL a răspuns:

Avocat

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Momentan, îmi doresc să lucrez undeva în cadrul criminalisticii (procuror, criminalist sau medic legist), însă nu garantez că în decursul timpului nu am şanse să mă schimb radical.

Răspuns utilizator avertizat
| adyy33 a răspuns:

Operator PC

| ADRYAN12 a răspuns:

Eu peste 5 ani ma vad presedintele americiirolling on the floor) sau daca nu o sa ma fac ginecolog)))

| AnneBre a răspuns:

Make up artist sau designer vestimentarbatting eyelashes

| elasexygagica a răspuns:

Dansatoare de striptease in bamboolove struck

Răspuns utilizator avertizat
| TC3 a răspuns (pentru blueangel99):

rolling on the floor doctora laughing bine ca nu ai scris doctoreasa laughing