| LariiXD a întrebat:

Cam cum ar arata sarutul perfect pentru >voi?:

Răspuns Câştigător
| RussianRoulette a răspuns:

Sa ma cert fata in fata cu fata/baiatul de care imi place, iar ea/el sa ma sarute in loc sa ma injure.

8 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Normal si foarte emotional.

| Xtadelo a răspuns:

Nu stiu... dar sa fie noapte oricum laughing

| ιυвιтα a răspuns:

Consider ca toate saruturile alaturi de persoana iubita sunt perfecte, cand simti acei fluturasi, ii simti si intr-o atmosfera romantica si intr-una mai putin romantica...
Conteaza persoana pe care o saruti

| Azµre a răspuns:

Cred că n-are cum să arate, în cel mai bun caz se simte...

| MaxEnergyzed a răspuns:

Ziua in zapada sau sub vasc...amandoua mi s-au intamplat....incercati-le.Funda?

| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns:

Nu exista sarutul perfect... exista doar persoana perfecta happy

| DanielaZambet a răspuns:

Cand imi musca buzele cu buzele

| Brâncuşi a răspuns (pentru Adrian_Grasuţu_1995):

Nimeni nu-i perfect, treaba este experientawinking