| nevermind3322 a întrebat:

Cand am facut ultima data sex cu prietenul meu, el a facut o miscare aiurea si i-a iesit brusc penisul si mi-a lovit tare clitorisul. Dupa acea am observat pe absorbantele zilnice o urma slaba de sange in dreptul clutorisului. Asta s-a întâmplat ieri. Si astăzi am mai vazut putin sange. In niciun caz nu este vorba de menstruatie, e prea putin (mult prea putin) si e si prea repede. Ma puteti ajuta cu un sfat? Voua vi s-a întâmplat ceva asemanator? Mentionez ca ieri m-a si durut tare, azi s-a potolit durerea. Multumesc mult

4 răspunsuri:
| Laurentizyu a răspuns:

Nu ma princep, dar cred ca probabil ti s-a creat o fisura, Spune-i si tu sa nu mai fie asa repezit ca pasarica nu fuge de acolotongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa faceti o pauza, timp in care trebuie sa-ti tii zona intima sub observatie, daca iti apare o inflamatie, ori o infectie, sa mergi imediat la medicul de familie, sa-ti dea trimitere la ginecolog.

| cristi62 a răspuns (pentru Laurentizyu):

rolling on the floor))))))))

| DoarSteff a răspuns (pentru Laurentizyu):

laughing Doamne ce raspuns laughing (ultima parte) rolling on the floor.