| Bia696 a întrebat:

Când apăs pe burta puțin în timp ce fac sex cu iubitul meu simt cum ating penisul laughing nu sunt chiar așa slabă laughing și el tot mică crede ca o are la 18 cm … ceva sfaturi să îl fac să nu mai spună ca e mică? ( leșin de durere câteodată )

6 răspunsuri:
| Intrebare2134 a răspuns:

Nu cred ca exista un sfat pentru asta
Tu îl cunoști cel mai bine deodată ce este iubitul tău
Vorbește cu el deschis și spune i?

| annonimaaaa555 a răspuns:

In primul rand n ai ce face. Poți sa ii zici ca o are mai mare de cât media bărbaților din România. În al doilea rând nu este DELOC normal să te doară orice în timpul actului sexual. Fa o vizita la ginecolog. Și sa nu se împingă în tine ca n ai vagin de 18 cm...Lungimea medie a vaginului la o femeie adultă este de 7-9 cm. (Cauta pe net dacă nu crezi)Dacă ești minoră atunci nici atât. Deci luați-o mai ușor până nu ți se întâmplă ceva. Repet. Fa o vizita la ginecolog!

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Lipseste preludiul.
Uterul nu are timp sa se ridice si te loveste in cervix sau in fornix. El ar trebui sa simta ca tunelul iubirii are un punct terminus.
Arata-i o carte de anatomie.
https://cdn.britannica.com/03/55703-050-86FD20A1/Organs-system.jpg

| Axel789 a răspuns:

Cu siguranță că penisul iubitului tău este mult mai mare decât media din România. Se poate uita singur pe statistici dacă nu ne crede.

| darrio2007 a răspuns:

„și el tot mică crede ca o are la 18 cm".
Ai zis bine „crede".
Realitatea cred ca este alta, mai mică.
Tu atingi pelvisul nu penisul.

| Emilian65 a răspuns:

La 18 cm, penisul nu este mic.