| AmberAlison a întrebat:

Cand ati facut prima data sex? si cum vi s-a parut?

13 răspunsuri:
| 2AN7 a răspuns:

:]] la 14 ani jumate... Cum mi s-a parut thinking nu stiu ..Incearsca X_x si tuu! [Super cred :]] ]

| Patrick1 a răspuns:

Vrei sa incercam? smug

| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Eu am facut prima oara la 15 ani...dar cum mi s-a parut nu pot spune in cuvinte...Incearca si ai sa vezi happy

| DaniAdrian a răspuns:

Pa nu prea stii ce sa faci si cum sa faci, daca faci bine sau rau, ca na e pentru prima data, dar este frumos, este ceva nou, si iti place...

| ady4ever a răspuns:

13 jumate si misto incearca tongue

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La 24 de ani si jumatate. A fost foarte bine, asa cum ma si asteptam. A fost inceputul unei perioade foarte frumoase.

| Fatanumarul1 a răspuns (pentru Patrick1):

Da-mi adresa ta de mess:*:*

| stalo a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

Mama ta stie? laughing

| anonimguy3 a răspuns:

La 12 ani, foarte bine crede-ma... a fost foarte, foarte buna aia cu care am facut...

| Cristi_Sporiș_1994 a răspuns:

La 14 ani cu o panarama. M-am cam jenat ca nu m-a tinut mai mult de 2 minute dar a fost frumos.

| Patrick1 a răspuns (pentru Fatanumarul1):

Ce sa faci tu cu adresa mea de mess? big grin

| Fatanumarul1 a răspuns (pentru Patrick1):

Ok,ok daca nu vrei.

| Patrick1 a răspuns (pentru Fatanumarul1):

Add iugap2002 happy