| florymee12 a întrebat:

Cand eram in clasa 6 am fost intr o excursie si acolo am intalnit un tip care m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, dar l am refuzat.nu l am mai vazut dupa aceea. acum l am reintalnit si e prieten cu alt tip care ma place. acum mie imi place de el si tipul crede ca vin pentru el. prietenul lui care ma place acum spune ca el si a dat seama ca l plac si ca nu ma place si ca e pretentios la fete. dar inainte ma placea...de ce nu ma mai place acum. crede ca mai sunt si mica (eu a 11a-el 1 an la facultate). astea le am aflat de la prietenul lui care ma place, credeti ca ar putea minti? mentionez ca eu nu vorbesc cu crush ul meu, doar ne vedem, dar nu ne vorbim. cum as putea sa l fac sa ma vrea iar?

2 răspunsuri:
| Iluminat_Dani_1997 a răspuns:

Nu mai poți face nimic te-a uitat el probabil e mai timid sau are o partenera de viața si de aia nu comunica cu tine!

| florymee12 explică (pentru Iluminat_Dani_1997):

Stie ca eu sunt cea pe care a intrebat o acum nu stiu cati ani daca vrea sa fie cu el si nici nu are iubita, nu cred ca ii place de cineva