| ZexeQLanG1u a întrebat:

Cand faci sex prima data, il doare pe barbat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul baietilor cu un penis considerat normal din punct de vedere anatomo-morfologic NICIODATA nu apare durerea. Poate apare o durere mai mica sau mai mare, doar la cei afectati de fimoza. De asemenea in cazul a peste 85% dintre baieti nu se va rupe frenul (ata) niciodata, vor muri si vor fi ingropati cu "ata" intreaga. Multa sanatate.

13 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Da. Unii ar spune ca sunt dureri asemanatoare cu cele ale nasterii

| CravataAlbastra a răspuns:

Prima data ii doare si pe băieți pentru ca se rupe ața.

| epurasu a răspuns:

Pe baiat nu-l doare!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Il doare undeva, el simte placere si atat

| bogdycounter a răspuns:

Nu singurul lucru este placerea.

| Emilian65 a răspuns:

La inceput il doare si pe baiat, dar pe parcurs aceasta durere se tranforma in placere.

| peperonies a răspuns:

Da, fundul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Portofelul

| mihai69 a răspuns:

Dacă i-o bagi în fund, e foarte posibil să-l doară. Mai ales fără lubrifiant.

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Nu are ce sa ne doara. Poate sa usture la inceput daca nu folosesti prezervativ.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Staind):

De ce il sperii pe baiat? big grin

| Staind a răspuns (pentru DoarBogdan):

Era gata speriat

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Staind):

rolling on the floor