| anonim_4396 a întrebat:

Cand imbratisezi un tip si il saruti pe gat sau in zona gatului si tipul iti spune sa nu mai faci asta (totul se intampla intr-un loc public laughing) cum ar trebui sa interpretezi asta? Se excita prea tare sau chiar nu ii place?

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

Se excita prea tare. si mie mi s-a zis acelasi lucru cand sarutam un baiat pe gat in public. blushing

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este prost!
De excitat nu se excita asa de repede...
El nu te pupa? laughing

| Dina2306 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da. Peste tot blushing
Am zis ca daca suntem intr-un loc public pe langa sarutul sarut ar merge daca l-as saruta si pe gat. Si mi-a zis sa nu mai fac asta. Intreabandu-l de ce, nu iti place, a inceput el sa ma sarute pe gat. O_o
Eu una nu mai inteleg laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca se excita si i se ridica nivelul politic tongue

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este bine crescut si stie ca astfel de gesturi in public sunt vulgare, asa incat nu vrea sa se faca de ras. Pur si simplu vrea sa se comporte decent si se rusineaza de faptul ca tu nu o faci.

| epurasu a răspuns (pentru Brigaela):

Ai pus punctul pe i.Felicitari.Acel baiat are mult bun simt.

| trista12 a răspuns:

Ii place prea mult si nu-i permite mediul sa se desfasoare

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Dina2306):

Nu mai zic nimic, mai bine tac. laughing

| Ciobanu_Petru_1973 a răspuns:

Ascunde ceva