| ElementX a întrebat:

Cand isi doresc baietii cel mai mult sex? Cand iubesc sau cand nu iubesc o fata?

Răspuns Câştigător
| Sabyynna a răspuns:

Tinand cont de ce i-ai zis Ralucai, consider ca nu vrea doar sex de la tine. Din moment ce a asteptat 2 luni ca sa fie cu tine, inseamna ca el chiar te iubeste.

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

BUna,baietii de obicei incearca, fie ca iubesc sau nu o fata, ca sa se simta bine pot sa joace foarte bine rolul de baiat indragostit. Poate sa nu iubeasca o fata dar sa simta o atractie mare pentru ea si sa o doreasca poate chiar mai mult decat pe persoana iubita.Acum depinde de baiat,in mod normal e mult mai placut sa o faci cu persoana pe care o iubesti, pentru ca e altfel sentimentul, cand o faci din dragoste...

| mgtow a răspuns:

Multi vor sex la nevoie fara sa iubeasca fata respectiva.

| Rallu5a a răspuns:

Pai eu cred ca baietii o fac cu o fata chiar daca o plac sau nu, doar din placere...

| ElementX explică (pentru Rallu5a):

Dar daca are rabdare? Adica el are multa rabdare cu mine, deoarece eu nu vreau sex inca. Spune ca ma iubeste. Si m-a asteptat doua luni pana sa fiu cu el. Pot spune ca vrea doar sex de la mine?