| RAY a întrebat:

Cand iti face placere sa te certi cu o persoana in mod deosebit, ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Darius_1996 a răspuns:

Inseamna ca perdoana aceea momentan te-a pus in friend zone
Dac vrei sa scapi scapa, daca nu continua-ti activitatea daca-ti face placere

9 răspunsuri:
| kikomojojojo a răspuns:

Îți place să te certi?!laughing (Si)Poate îți place persoana respectiva și așa va tachinați

| RAY explică (pentru kikomojojojo):

Ador,nu stiu de ce, eu nu sunt certaret de fel, de multe ori las de la mine ca na nu are rost cearta, e o prostie, desigur ca ma mir

| Clarity a răspuns:

Eu zic sa ai grija cum îți începi relațiile. Cearta nu duce tot timpul la lucruri plăcute.
Răspunsul la întrebarea ta, înseamnă ca îți pasa de aceasta persoana și ca o înțelegi foarte bine, cred, depinde de ce cearta și ce se întâmpla după, cum se simte persoana cealaltă.
Eu zic sa comunici mai mult, chiar dacă îs argumente nu trebuie sa te cerți.

| RAY explică (pentru Alexandru_Darius_1996):

Cum se scapa?

| Alexandru_Darius_1996 a răspuns (pentru RAY):

Vorbind cu ea despre asta spunandu-i ca simti ceva pentru ea, sau
Vorbind cu ea la o petrecere, cand sunteti amandoi intr-o stare de euforie, da asa sa i zicem

| RAY explică (pentru Alexandru_Darius_1996):

I-am spus, nu vrea nimic

| Alexandru_Darius_1996 a răspuns (pentru RAY):

Vezi,acum ai aflat ce inseamna
multumeste-mi mai tarziu

| RAY explică (pentru Alexandru_Darius_1996):

Ce inseamna avatarul tau?

| Alexandru_Darius_1996 a răspuns (pentru RAY):

M-am logat cu facebookul, el este un om de stiinta nebun