| Iubareatzãã a întrebat:

Cand ma gandesc la el si il privesc, vorbesc cu el simt ca o emotie in minelove struck aceea sunt fruturasii? Si ma balbai rauu... Ce sa fac sa il impresionez si sa numai par o proasta? sad

6 răspunsuri:
| bluedeyutssa a răspuns:

Sti indragostita scumpo :* Si nu trebuie sa faci nimic pentru a impresiona, fi tu, naturala!

| wolder a răspuns:

Il iubesti. spune-i asta, va fi impresionatwinking

| Uza a răspuns:

Da,acei fluturasi ai dragostei:X o senzatie unica,de neuitat:X
Draga mea,incearca sa nu te balbai ca nu te mananca nimeni,gandeste-te ca trebuie sa-l impresionezi,spune-i ce simti si usor o sa prinzi mai mult curaj,crede-ma. Eu prima data,adica primele minute nici nu puteam sa ma uit la el, de emotiilaughing si dupaaa:X:X:X a fost totul mai mult decat perfect.
Oricum, nu pari proasta, asta in niciun caz. Trebuie sa iti controlezi emotiile, sa prinzi mai mult curaj.
Capul sus! Totul o sa fie bine!
Bafta!

| crack123 a răspuns (pentru wolder):

Mai, de ce veniti cu sfaturi de genul asta, mi se pare absurd sa te duci la cineva si sa-i zici ca il iubesti, fara sa stii ce simte... trebuie sa-l iei pe ocolite, sa-i zici ca ti-e simpatic, sau variante si mai moi ale acestui cuvant, si daca primesti raspunsuri pozitive ajungi la iubire. Daca te duci la un om si ii zici direct ca-l iubesti risti sa-l sperii...

| wolder a răspuns (pentru crack123):

Ehh. Ai dreptate si tu

| Azµre a răspuns:

Să vorbești cu el, un bărbat este impresionat atunci când femeia vorbeste cu el și îi spune că îi place să vorbească cu el să iasă împreună și așa mai departe.