| Adryana98 a întrebat:

Cand nu poti uita un baiat inseamna ca l-ai iubit si ai tinut la el foarte mult?

15 răspunsuri:
| Mareacluj a răspuns:

Da, si mai ales, inseamna ca inca il iubesti la fel de mult

| mrjohanys a răspuns:

Asta inseamna ca nu ai ce face

| ukukuku a răspuns:

Buna.Da inseamna ca a fost totul pentru tine ..Si ca il iubesti si tii la fel de mult la el, poate chiar mai mult!

| EvelinutzaEvelinEvelinaEvelaynEvelineEvelinEve a răspuns:

Hei happy
Paii da asta inseamna.happy Dar mai aless inseamna ca inca il iubesti si ca ti la el foarte mult.happy :* Sper ca te-am putut ajuta :* Ceau happy

| stef112 a răspuns:

Da. si ca inca tii la el. de obicei nu cred ca il vei uita vreodata.

| Different69 a răspuns:

Da

| Fulbaster a răspuns:

Sau inca nu ai cunoscut altu mai bun ca el.

| がさいゆの a răspuns:

Buna.Daca nu il poti uita, nu inseamna neaparat ca l-ai iubit foarte mult.Gandeste logic:daca te-a ranit foarte mult, tot nu il poti uita.Persoana care nu ai uitat-o poate fi una ori foarte negativa in viata ta, ori foarte pozitiva.

| GoldVali a răspuns:

Inseamna ca inca il iubesti.

| mihaelaa18 a răspuns:

Cu greu uitam persoana pe care o iubim si la care tinem. Uneori chiar este imposibil sa o uitam, ci doar sa invatam sa traim fara ea.Persoana pe care o iubim mereu va ramane in inima noastra.Chiar si peste ani cand un lucru, un fapt, un loc ne vor aduce aminte de aceea persoana vom vedea ca nici atunci nu am uitat-o.
Indiferent cat timp va trece aceea persoana iti va ramane in suflet.

| AlfredMertesz a răspuns:

Eu zic sa apelezi la un medic. Exista riscul unei afectiuni cerebrale serioase. Nu te juca cu viata ta.

| teiubesteuna a răspuns:

Poi eu zic ca da!

| alexaalexandraa a răspuns:

Da, asta inseamna. ( din pacate, pentru mine).

| Adryana98 explică (pentru AlfredMertesz):

Ma lasi cu prostiile?laughing

| ChuckNorris42 a răspuns:

Poate insemna asta...sau ca ai stat foarte mult cu el si ti-o intrat deja in obisnuinta sa te gandesti la el. Acum numai tu stii care dintre ele.