| crazyinlove a întrebat:

Care a fost cea mai ciudata experienta sexuala? Detalii. fundawinking

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ohoo sunt multe...

1) O fostă colegă de liceu, ea mă plăcea de mic, eu nu știam acest lucru, într-o zi am ieșit cu ea, tipa era ok, era frumoasă, etc, etc. La un moment dat am realizat că era disperată, prima întâlnire a fost un eșec total, aceasta a iești cu mine s-a îmbracat în rochie, elegantă, afară era vară logic eu în pantaoni scurți și cămașă. Partea amuzantă este că eu în ziua aceea m-am epilat ca orice bărbat la ouă, și am zis nu pun chiloți pe mine să nu mă irit. Toate bune și frumoase ne-am întâlnit, am ieșit la o plimbare în parc, pe drum ne-am întâlnit cu niște prieteni, am mers la o terasă. Tipa nu vorbea cu nimeni, în schimb se plictisise și începuse să mă mângăie pe picior, ceva mai sus, de la un moment dat a început să mi se scoale, ea tot mângăia eu numai puteam, până mi-am cerut scuze la cei de la masă și am plecat de acolo împreună. Pe drum spre mașină mă întrebă că, cu ce e ea îmbracată, mă uit îi zic păi rochie, ea de fapt se refera la lenjerie intimă, care de fapt nu avea... Mi s-a părut ciudat, chiar așa din prima. Ajungem la mașină, mă sui se suie și ea, i-a o poziție de i se vedea absolut tot și pune mâna pe mâna mea care era pe schimbător și îmi spune : Știi eu am fluturi în stomac, și am așa numai când plac pe cineva sau vreau ceva.
Atunci mi-a picat fisa și mi-am dat seama ca nu e pe treaba ei sau e o ușuratică. Am plecat să o duc acasă pe drum a început să vorbească despre sex cum îi place ei mă întreba pe mine cum îmi place mie și așa mai departe. Eu am rămas speriat, nu mă așteptam la așa ceva, mai ales că tipa se despărțise de unu cu o zi înainte. Am dus-o direct acasă și n-am mai vorbit cu ea de atunci. Am evitat-o frumos i-am zis ca nu e genul meu și nu vreau nimic de la ea. A fost o chestie amiabilă și am rămas prieteni și atât.

A doua întâmplare :

O altă tipă pe care am agățat-o și am avut doar o aventură cu ea de-o seară și atât, în timp ce făcem sex, m-am trezit cu un deget în fund. Am rămas blocat, am întrebat-o de ce și mi-a zis că o excită.

A treia, cu actuala prietenă, am făcut sex pe pervazul de la geam la bloc și ne-a vazut vecina din blocul alăturat.

| Xenya a răspuns (pentru Azµre):

Aveam pretentii de la tine...sunt dezamagita toata, orice alt baiat sarea cu "..." pe ea, nu se mai gandea!

| CeInteleptul a răspuns (pentru Xenya):

Ideea este ca baietii nu sunt roboti sunt oameni si oamenii au emptii

| CeInteleptul a răspuns (pentru Azµre):

Da degetul in fund. hahah
era perversa rau nebuna. trebuia sa mai stai cu ea.

| Azµre a răspuns (pentru CeInteleptul):

Da, numai lasă că și așa era blondă și proastă pe deasupra...

| Xenya a răspuns (pentru CeInteleptul):

Total de acord ca sunt oameni, dar Azure a avut o stapanire de sine cum rar intalnesti! happy
P.S I-am respuns in gluma lu' Azure pentru ca ne permitem!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru Azµre):

Bună.
Doamne, ce experiențe "tandre" ai avut!
Ai grijă de tine!
Pa, pa.

| Azµre a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Acum am happy Sunt băiat cuminte la casa mea... de 4 ani n-am mai avut astfel de experiențe